Amasya Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hakkında Ağır Eleştiriler!

Türk Sağlık-Sen Amasya Şube Başkanı Şemsettin Dümen tarafından Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü hakkında ağır eleştirilerde bulundu. Dümen, “Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü yüzünden çalışanlar hastaneye gelmek istemiyor” dedi.

Amasya Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hakkında Ağır Eleştiriler!

Sosyal Medya üzerinden yaptığı paylaşımla Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürünü sert bir dille eleştiren Şemsettin Dümen açıklamasında;

Amasya Sağlık-Sen'den Türk Sağlık-Sen’e Cevap: Cumhur İttifakının Değerleriyle Bağdaşmıyor! haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

“Sayın cumhurbaşkanımıza yanlış bilgi veriyorlar . Belediye başkanlarına sendikal ayrım yapmayın diyor. Siz milli eğitimde ve sağlıktaki baskıları bilmiyorsunuz ve bütün kamu kurumlarında çalışanlara zulüm ediyorlar. Hele de Amasya Devlet Hastanesindeki sağlık hizmetleri müdürü. Çalışanlar hastaneye mesaiye gelmek istemiyor. Herkes mutsuz, başhekim dayanmıyor. Gelen istifa edip gidiyor. Nerde huzurlu servis varsa anında çomak sokuyor. Müdür mü sendikacı mı yeni başlayanları odasına çağırıyor, üye ol istediğin serviste çalış, üye ol rahat servise alırım.

Nasıl bir anlayış ama kocasına çalışıyor kocası sendikacı olunca rahatları ve kazançlarını düşünüyor. Hastane battı battı siz siyasilerde seyredin olan bu memleketin insanlarına oluyor. zora geldimide yeni kapı ruhu hadi gidin başka yerde oynayın.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 02:00

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mersin
Mersin - 9 ay Önce

Taciz mobing dedinmi kimse mersin İl Sağlığın eline su dökemez

Ahmet
Ahmet - 9 ay Önce

Her yerde aynı farklı olan bir hastane varmısır turkiyede sendikanın yönettiği bu kurumlarda çalışmak gün grçtikçe zor oluyor ama ümidimiz yok değil illahaki düzelecektir sayın cumhurbaşkanımız bu işe de el atacaktır saygılar

SIRADAKİ HABER