PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Ali Yalçın, Sözleşmeli Personel İçin Meclise Gitti

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki Memur Sen heyeti sözleşmeli personele kadro düzenlemesiyle ilgili AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz ve Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş’ı ziyaret etti.

Sendika 20.01.2023, 05:36 Cansu Polat
Ali Yalçın, Sözleşmeli Personel İçin Meclise Gitti

Memur Sen’in 6. Dönem Toplu Sözleşmede Protokole bağladığı sözleşmeli personelin kadroya geçişiyle ilgili yasal düzenleme Meclis Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.

Kamuda yaklaşık 460 bine yakın sözleşmeli personeli kapsayan düzenlemeyle ilgili Genel Kurul Görüşmelerinin yapıldığı sırada Memur Sen heyeti, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek AK Parti Grup Başkanı ve Başkan Vekilleriyle görüştü.

Bu kapsamda Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Hacı Bayram Tonbul ve Hüseyin Öztürk'ten oluşan heyet AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz ve Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ı ziyaret etti.

Ziyarette; 460 bini bulan sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesinin önemli olduğu belirtilirken beklentileri karşılayacak ilaveler yapılmasıyla kamu görevlileri nezdinde çok daha büyük bir memnuniyet üretileceği vurgulandı.

Yorumlar (3)
Metin 7 gün önce
memurları mahvettiniz ,bu sendika yönetimi
Sağlık 7 gün önce
Şimdi kadroyu biz aldık diye sendika reklamı yapın ama gerçek olan akp nin secim yatırımı yoksa sizi takan yok uyuzzz aliiiii
neyse 7 gün önce
aman neye gitmişler ki zaten herkesmağdur
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.