Aile Hekimleri'nin Başkent Mitingine Önder Kahveci'den Destek!

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF) üyeleri,, Türk Sağlık-Sen'in de desteğiyle Başkent'te miting düzenledi. Katılımcılar, sağlık çalışanlarının maruz kaldığı şiddete ve yaşanılan problemlere dikkat çekti.

Aile Hekimleri'nin Başkent Mitingine Önder Kahveci'den Destek!

TIKLAYIN

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Ankara Anıtpark'ta basın açıklaması düzenledi. Federasyona bağlı il dernek başkanları ve dernek üyelerinin katıldığı mitinge Türk Sağlık-Sen yöneticileri de destek verdi. Katılımcılar sağlık çalışanlarının yaşadığı problemler ve şiddet olaylarına dikkat çekti. 

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci de programa katılarak eyleme tam destek verdi. Kahveci, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda şu açıklamalarda bulundu; "AHEF'in gerçekleştirdiği, bizimde desteklediğimiz mitingle sağlıkta şiddete acil çözümler ve ağır yaptırımların gelmesini istedik. Ankara’nın soğuğunda emeğine, ekmeğine sahip çıkan, şiddete karşı tepkisini koyarak çözüm isteyen herkese teşekkürler..." 

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER