Adana Sağlık-Sen Başkanına Operasyon mu Yapılacak!

Akla hayale gelmeyecek haberlerle yerel basın aracılığıyla gündeme getirilmeye çalışılan Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir Nennioğlu hakkında bugün yine bir haber yapıldı(!) Delegelerin oyu ile seçilmiş bir başkana karşı aylardır yürütülen karalama kampanyasının tek nedeninin ise Sağlık-Sen Genel Merkez seçimlerinde eski Başkan Metin Memiş’i desteklemiş olması iddia ediliyor.

Adana Sağlık-Sen Başkanına Operasyon mu Yapılacak!


*Çıkan haberlerden 

Sendika Başkanı Özür Metni Yayınlattı! haberimiz için tıklayınız.

saglikpersonelihaber.net 0 530 557 83 93 nolu Whatsapp ihbar hattımıza bugün gelen mesajı yayınlıyoruz; 

TIKLAYIN

Gayri meşru çocuğu var yada kadın üyeler sendika binasına gelemiyor gibi çirkin iftiralara kadar inen karalama kampanyasında her defasında Genel Merkeze seslenilerek, bu başkanı görevden alın iması dillendiriliyor. Başarılı yada başarısız her başkan illaki tartışılabilir, eleştirilebilir ancak; kapalı kapılar ardında planlandığı gün gibi açık olan yönetim değiştirme operasyonunuzu fark etmeyecek kimse kalmadı diyebiliriz. 

Sendikalarda olağanüstü kongre yolu bellidir. Belli bir tüzük ile idare olunan yönetimlerin son aylarda basın yoluyla değiştirilmeye çalışıldığını üzülerek izliyoruz. Genel Kurulda son gün açıklamada bulunarak rakibiniz Metin Memiş’i destekledi, sizi sırtınızdan vurdu diyerek gazlamaya çalıştığınız sendika Başkanının 250 bin üyeli bir yapının en tepe yöneticisi olduğunu, Genel Merkez seçimlerinin üzerinden henüz bir yıl bile geçmemişken, sağlık çalışanlarının yığınla çözülmesi gereken sorunları bulunurken, kendi çıkarlarınız uğruna operasyon çekmeyi bırakıp, önünüzdeki şube yönetimi seçimlerine hazırlanmaya odaklanmanız, dillendirden düşürmediğiniz erdemliler hareketine yakışan tek gerçek olarak önünüzde duruyor. 

Benden hatırlatması. 

Sağlıkçı

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 23:40

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
33
33 - 6 ay Önce

Ki. Kimin adamı kim başkan bizi ilgilendirmiyor. Sendika asli görevi olan personelin özlük hakları ve huzurlu çalışma ortamı için dizi mücadeleye çağırıyoruz. Artık güç. Mücadesi değil gücünüzü asli işlerde harcayın. Mersin şubeniz genel merkezi destekliyorsa ne oldu. Sağlık çalışanları her türlü mobing maruz iken, bunu bildiği halde kör sağır gibi hiç birşey yapmıyor. Neden? Personel umurunuzda değilmi? Eğer öyleyse sizin ne işiniz var. Neyi beklıyorsunuz?İl müdürü ve personel başkanına neden sesinizi çıkarıyorsunuz.korkunuz nedir? Yoksa genel merkeze ve onursal başkanınız olan genel başkan yrd na ihanet mi ediyorsunuz?
Tahmin etmiyorum ama Umarım bu sorularımıza Bi cvp verırsınız

SIRADAKİ HABER