3600 EK GÖSTERGE SEÇİM ÖNCESİ ÇIKACAK MI? MEMUR-SEN’DEN AÇIKLAMA

3600 EK GÖSTERGE SEÇİM ÖNCESİ ÇIKACAK MI? MEMUR-SEN’DEN AÇIKLAMA

3600 EK GÖSTERGE SEÇİM ÖNCESİ ÇIKACAK MI? MEMUR-SEN’DEN AÇIKLAMA

24 Haziran seçimleri öncesi sözü verilen ve Cumhurbaşkanlığı 100 Günlük Eylem Planı içinde yer bulan 3600 ek gösterge konusunda yeni adımlar gelmeye devam ediyor. Önceki gün mecliste 3600 ek gösterge konusu Naci Bostancı tarafından teklif halinde sunulmuştu. Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın konu ile ilgili kritik bir açıklama yaptı.

MEMUR-SEN’DEN AÇIKLAMA

TIKLAYIN

Öğretmenler, polisler, hemşireler ve din görevlileri için çıkması için beklenen 3600 ek gösterge konusunda Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın bir açıklama yaptı. Çeşitli programlara iştirak etmek için Ordu’da bulunan Ali Yalçın, burada gazetecilere bir açıklama yaparak 3600 ek göstergeye değindi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 24 Haziran öncesi 4 meslek grubu ve yönetici kadro üzerinden 3600 ek gösterge sözü verdiğini ve bu durumdan memnun kaldıklarını söyleyen Yalçın, bu konuda sayın Cumhurbaşkanı’nın gösterdiği hassasiyetin memurların umudunu arttırdığını ve bu 3600 ek göstergenin seçim  öncesi çıkmasının umudu içinde olduklarını söyledi.

KAPSAMI GENİŞLEMELİ

Açıklamalarına devam eden Ali Yalçın, 3600 ek göstergenin çıkış tarihi kadar kapsamının da konu olması gerektiğine işaret etti. Sadece 4 meslek grubu üzerinden gelecek ek göstergenin kamu çalışanlarının beklentilerini karşılayamayacağını söyleyen Yalçın, Memur-Sen olarak konunun takipçisi olduklarını vurguladı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER