2 Personelini Sendikaya Üye Yapan Hastane Müdürü Duygulandırdı!

Manisa Ağız ve Diş Sağlı Hastanesi Müdürü Yüksel Ülker'in tepki olarak daha önce istifa eden iki sağlık personelini yeniden sendikaya üye yapması üzerine Manisa Sağlık Sen bir açıklama yaparak, "Yüksel ÜLKER'in bu çabasını taçlandırmak istiyor ve biz de bu üyelikleri Genel Başkanımız Semih DURMUŞ'a hediye ediyoruz." dedi.

Sendika 07.07.2020, 13:14 07.07.2020, 17:03
2 Personelini Sendikaya Üye Yapan Hastane Müdürü Duygulandırdı!

Manisa Sağlik-Sen Şubesi tarafından yapılan açıklama ile Manisa ADSM'de İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Yüksel Ülker'in eskiden sağlık sen'de temsilcilik yapmış fakat şu anda sendikaya üye olmayan küskün bir iki sağlık personelini yeniden üye yapması sonrasında duygulandıklarını dile getirerek, üyelikleri Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'a hediye ettiklerini açıkladı. 

Sağlık Sen Manisa Şube Yaptığı paylaşımda, "Sendikamızın daha önce başkanlığını da yapmış olan Manisa ADSM müdürü Yüksel ÜLKER, eskiden temsilcilik yapmış fakat şu anda üye olmayan küskün bir iki arkadaşımızı yeniden üye yaparak bizi fazlasıyla duygulandırdı. Yıllar sonra aklına gelse de sendikamıza üye kazandırarak, küslük olur mu hiç dedirten Yüksel ÜLKER'in bu çabasını taçlandırmak istiyor ve biz de bu üyelikleri Genel Başkanımız Semih DURMUŞ'a hediye ediyoruz. " dedi.

TIKLAYIN


*Manisa ADSM Müdürü Yüksel ÜLKER

Dün yapılan paylaşım sonrasında Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş tarafından hediyeler üzerine herhangi bir açıklama yapmadığı görüldü.

Yorumlar (39)
Yalaka mısın? 4 ay önce
Hastane müdürünün işi sendikaya üye yapmak mı? Şube başkanına yalakalık yapacağına iş yapsın..
Hala mı? 4 ay önce
Yahu bu Yüksel Ülker hala mı arayış içerisinde. Üye yaptığı isimleri yolda gören yolunu değiştiriyor. eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı der eskiler.
@ 4 ay önce
Süperrrrr
Akrostiş 4 ay önce
Y ükseklerde öter bülbül sesi
Ü midimizdir kendisi
K imseyi kırmazsınız nasıl böylesiniz
S iz bu hastanenin vazgeçilmezisiniz
E n güzel günler geride kaldı
L ütfen bilesiniz bitiyor sözleşmeniz.
Sayın Bakanım 4 ay önce
Lütfen bu tarz insanları idareci yapmayın. Bugün sendikaya üye yapan yarın sendikaya üye olamyan zulmeder. Sendika farketmez, davranış yanlış. Bu tiplerin hataları size mal oluyor.
Vah Vah 4 ay önce
adamla ne kafa bulmuş Manisalılar be:)
Sağlık Memuru 4 ay önce
Kültür gezisi yapmakta üstüne yoktur. Otobüs tutar piknik yapar. Bence sosyal etkinlik sorumlusu yapılsın. hastaneye de sendikacılık değil müdürlük yapacak bir idareci atansın.
Organizasyon sorumlusu 4 ay önce
Yüksel bey ve eşi acil idareciliği bıraktırılmalı. Kültür gezisi sorumlusu olup ikisi de il il geziler planlamaya devam etmeliler ; ) ; )
ağızdişçi 4 ay önce
Daldan dala atlamaya mı çıktın ağaca Yüksel Müdürüm? :))
Mehmet Türk 4 ay önce
Bu adam Manisa için hele de sağlık sistemi içinde hastalar ve çalışanlar için büyük sorun. Kurduğu paravan dernekler (Manisa Bürokratlar Derneği Demircililer Derneği vb.) üzerinden kendisine, akrabaları ve arkadaşlarına koltuk avcılığı yapan biri. Hakkında çokça söylenti mevcut ama adam hala piyasada ve fink atmaya devam ediyor.
Koltuk avcısı 4 ay önce
En Doğru yorum ! !! Tebrik ediyorum sizi.
Yunusemreli 4 ay önce
En son sağlık sorunları nedeniyle Sendika başkanlığını bırakmıştı bu Yüksel Bey.
Üye 4 ay önce
Zaten sizde yöneticilik yapmayan biri Mdr olamazdı ki gereğini yapmış yani
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?