PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Yozgat Şehir Hastanesi ‘Refakatçilerimiz İle Gönül Sohbetleri’ Programını Başlattı

Türkiye’nin ilk Şehir hastanesi olma özelliğine sahip Yozgat Şehir Hastanesi Türkiye’de yine bir ilke daha imza atarak “refakatçilerimiz ile gönül sohbetleri” programını başlattı.

Sağlık 21.09.2022, 01:20 22.09.2022, 08:02 Cansu Polat
Yozgat Şehir Hastanesi ‘Refakatçilerimiz İle Gönül Sohbetleri’ Programını Başlattı

Programda Başhekim Uz. Dr. Mustafa KOZAN hasta yakınlarını makamında ağırlayıp hastanenin sunmuş olduğu hizmetler ve hastaların durumu hakkında bilgi alarak sohbetler etti. Samimi bir havada geçen programda refakatçilerin öneri ve istekleri not alınarak en kısa zamanda gerekli çalışmaların başlatılacağı ifade edildi.

Hasta yakınları ise Başhekim Uz. Dr. Mustafa KOZAN’a istek, öneri ve memnuniyetlerini aktarırken, karşılarında genç, dinamik ve işini severek yapan bir başhekimi görmekten mutlu olduklarını ve böylesi bir programın hayata geçirilmesinden çok memnun kaldıklarını, ifade ederek teşekkürlerini ilettiler.

Yorumlar (4)
acil 2 hafta önce
geç bu işleri hoca, bunun sonu nereye gider biliyorsun. makamına kaç personeli alıp dinledin şimdiye kadar
yiğido 2 hafta önce
Yerinde ve isabetli bir hizmet. Tebrikler. Amir, memur vatandaşa hizmet için var tepeden bakmak için değil. Bizim kültürümüzde bir ilke vardır ki ; Hizmet nimettir..
... 2 hafta önce
Saçma sapan konuşma herkes ederi kadar işini yapsın yeter. Sebeklige gerek yok. Bu başhekim kaç personelini alıp karşısına derdini dinlemiş de halka şebeklik yapıyor. Hekimi hemşiresinin bir ton sıkıntısı var. Halkla gün yapılacak zaman değil. Halk zaten istediğine ulaşıyor artık.
Derince EAH 2 hafta önce
Bu uygulama Türkiye'de ilk defa 2016 yılında Kocaeli Derince EAH de o zaman başhekim olan Prof Dr Mustafa Güneş tarafından başlatılmıştır. Yaklaşık 100 civarında refakatçi ve hasta toplantısı büyük faydalar sağlamıştı. Google'dan bakılabilir
Bu uygulamanın yaygınlık kazanması güzel. Tebrik ederiz
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?