Yeni Atanan Sağlık Müdürü: “Ben hizmet için geldim”

Iğdır İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Op. Dr. Nevruz Erez’e ziyaretçi akınının devam ettiği öğrenilirken, Erez yaptığı açıklamada “ben hizmet için geldim” dedi.

Yeni Atanan Sağlık Müdürü: “Ben hizmet için geldim”

Göreve atanmasıyla birlikte toplumun her kesiminin ziyaret ettiği Erez, yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Ben hizmet için geldim. Bugüne kadar edindiğim birikimlerimi Iğdır’da hayata geçirmek istiyorum. Elbette tek başıma çözeceğim sorunlarda var, Bakanlığımızın himayesinde çözeceğimiz sorunlarda olacaktır. 

TIKLAYIN

Iğdır’dan ayrılmadan önce Anjiyo ünitesiyle alakalı çalışmalarımız olmuştu, yarım kalan Anjiyo projemizi hayata geçirecek, halkımızın il dışına gitmesinin önüne geçeceğiz. 

Hastanemizde görev yapan hekimlerimizin sayısının artırılması, sarf ve cihazlarının temini konularına ağırlık vereceğiz. Hekimlerimizin daha rahat ve huzurlu bir ortamda çalışmalarına olanaklar sağlayacağız. Eski hastane için yıkım kararı alındı. Hastane yıkıldıktan sonra yerine sağlık kompleksi yapmayı düşünüyoruz. Henüz düşünce aşamasında olan bu proje hemen bugünden yarına olabilecek bir yatırım değil. Ama Bakanlığımızın ve siyasilerimizin desteği ile 2020 yatırım programına aldırmayı hedeflemekteyiz. Bu projeyi hayata geçirdiğimiz takdirde, İl Sağlık Müdürlüğünün yeri ile halk sağlık müdürlüğünün yerini şehir merkezinde olmaları sebebiyle toplum sağlık merkezine dönüştürerek halkımızın hizmetine sunacağız.  

Ziyaretime gelen tüm dostlara teşekkürlerimi sunuyorum. Halkımıza layıkıyla hizmet etmek bizim en ulvi görevimiz olacaktır. Çalışmaktan korkmam ve yorulmam. İnşallah sizlerin de desteği ile en kısa sürede sağlıkla ilgili tüm sorunlarımızı çözüme kavuşturacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2019, 21:03

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
33
33 - 8 ay Önce

Hadi inşAllah. Iğdırda beklenen biriydi. Umarım mersinin de istediği ve Mersine böylesine hizmet verebilecek Bi müdüre ihtiyacı var

SIRADAKİ HABER