Twitter'ın Fenomen Doktorlarından Kardiyobey'in Testi'de Pozitif Çıktı

@drkardiyo hesabını kullanan Kardiyoloji uzmanı fenomen doktor'un COVID-19 test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu. Sağlıklı yaşama dair önemli bilgileri düzenli olarak tweetlerle paylaşan doktorumuza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Twitter'ın Fenomen Doktorlarından Kardiyobey'in Testi'de Pozitif Çıktı

"COVID pozitif olduğumu öğrendim ve nöbeti bırakıp eve geldim. Koku alma kaybı, hafif ateş, kas ağrıları ve grip benzeri şikayetler gelişti. Tomografimde viral zatürre görünümü var. Nasıl kaptığımı bilmiyorum. Şu an için sadece arkadaşlarımı yalnız bıraktığım için üzgünüm." twitini atarak sevenlerine test sonucunun pozitif çıktığını duyuran Kardiyoloji Uzmanı,

TIKLAYIN

"Biz hastanede çalışırken kapma riskimizin yüksek olduğunu biliyorduk ama bu kadar erken olacağını tahmin etmemiştik. Sadece şunları söylemek isterim: Virüs çok hızlı yayılıyor ve kaynağını tespit etmek zor. Gencim demeyin çünkü herkeste hafif seyretmiyor. Sağlıcakla kalın..." dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 13:31

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
THD HEMŞİRELERİN TEMSİLCİSİ
THD HEMŞİRELERİN TEMSİLCİSİ - 2 ay Önce

Twitter'ın Fenomen Doktorlarını bile haber değeri görüp haber yapmışsınız tamam eyvAllah da hemşirelerin temsilcisi olan THD den tek haber yok ayıp be kardeşim nedir bu teknikerlerin/teknisyenlerin hemşire düşmanlığı anlamış değilim

SIRADAKİ HABER