Trabzon'da Hastane Sistemleri Çöktü!

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi ve Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Numune Yerleşkesinde Ocak ayına ait faturaların dün yapılan sisteme girişi sırasında hastalar mağdur oldu.

Trabzon'da Hastane Sistemleri Çöktü!

TIKLAYIN

Fatih’te sabah 09:30 saatlerinde kilitlenen sistem ancak 10:30’da hizmete açılabildi. Numune’de ise öğleden sonra sistem bir saat boyunca açılamadı.

Sistem kilitlendiği için bu sırada ne doktorlar hastalarla ilgili işlem yapabildi ne görevliler yeni kayıt alabildi. Kayıt sırasında bekleyen özellikle yaşlı hastalar dikkat çekerken hastane yetkililerinin hastaları mağdur etmemek için teknik sorunu düzeltme çalışması dışında bir şey yapmadığı dikkatlerden kaçmadı. Sistem kilitlenmesi röntgen gibi tedavileri de etkilerken doktorlar hiç bir hastaya ilaç yazamadı. Bir hasta, “Bu durumla zaman zaman karşılaşıyoruz. Bizi bu şekilde mağdur etmeye hakları yok” dedi. 

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER