Sosyal Medya Tepkileri Üzerine Sağlık Müdürlüğü Basın Açıklaması Yapacak!

Düzce’de son aylarda kalp rahatsızlıkları nedeniyle sağlık kuruluşlarına kaldırılan hastaların doktor ve cihaz eksikliği nedeniyle öldü iddiaları üzerine Düzce Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda Üniversite ve Devlet Hastanesi yetkilileri bugün basının karşısına çıkıyor.

Sağlık 17.09.2019, 12:15 17.09.2019, 12:43
Sosyal Medya Tepkileri Üzerine Sağlık Müdürlüğü Basın Açıklaması Yapacak!

Düzce kalpten gitmesin etiketiyle sosyal medya yükselen tepkilerde, kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırılan vatandaşların, hastanelerdeki doktor ve cihaz eksiklikleri nedeniyle öldükleri iddialarının artması nedeniyle, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda bugün düzenlenecek basın toplantısına Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimliği yetkilileri katılacak. Ölüm olaylarıyla ilgili enine boyuna açıklık getirilmesi beklenen basın açıklamasının detaylarına sitemiz üzerinden gün içerisinde ulaşabilirsiniz. 

BASIN AÇIKLAMASI SAAT 16:00'DA

 Devlet ve üniversite hastanelerine oluşan yoğun tepkiler sonuç verdi ve yetkililer konuya açıklık getirmek için basının karşısına çıkmaya karar verdi. Türkiye’de pek alışık olunmayan kamuoyunu bilgilendirme süreci, son aylarda kalp rahatsızlıklarına bağlı olarak yaşanan ölümlerden sonra Düzce’de işletilecek. Toplantıyla ilgili basına yapılan açıklamada; Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimliği’nin katılımıyla 17 Eylül 2019 Salı günü saat 16:00’da İl Sağlık Müdürlüğümüz Toplantı Salonu’nda ulusal ve yerel basın kuruluşlarında gündemde yer alan sağlık konuları ile ilgili  bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir denildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
MUSTAFA KEMAL 2 yıl önce
BİYOMEDİKAL TEKNİKERLERİ KPSS İLE ALIM BEKLİYOR
32
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?