PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

‘Siz Bana Hesap Soramazsınız Diyen Kadın Hekim Tarafından Acil Servisten Kovuldum’

Şanlıurfa’da yerel bir sitenin sahibi Devlet Hastanesinin Acil Servisinde 3 defa hastalarını bırakan kadın doktora “nereye gidiyorsunuz?” diye sorduğu için kadın doktor tarafından acil servisten kovulduğunu ileri sürdü.

Sağlık 01.08.2022, 07:34 Cansu Polat
‘Siz Bana Hesap Soramazsınız Diyen Kadın Hekim Tarafından Acil Servisten Kovuldum’

“Siz bana hesap soramazsınız” diyen kadın doktorun şikayet etmesi üzerine hastane güvenliği tarafından aile servisten kovulduğunu öne süren Ahmet Arıkan isimli gazeteci, akşam saatlerinde tedavi olmak için devlet hastanesinin acil servisine gittiğini belirterek olayı şöyle aktardı. Sarı alanda görev yapan kadın doktorun sırada hasta olmasına rağmen sürekli bir yerlere gidip geldiğini görünce, hocam 3 defadır 15’er dakika gidiyorsunuz, burada bu kadar insan bekliyor sorusunu sormasını ardından kadın doktor tarafından azarlandığını ileri sürdü.

Gazeteci Ahmet Arıkan kadın doktorun kendisini azarladığını, “sizi tedavi etmeyeceğim” dediğini, “gidin istediğiniz yere şikayet edin” şeklinde terslediğini, ardından hastane güvenliğine şikayet ederek güvenlikçiler eşliğinde acil servisten tedavi olmadığı halde kovulduğunu öne sürdü.

Maaşını Vergilerimle Ödediğim Doktor Beni Muayene Etmedi!

Gazeteci Arıkan, “maaşını vergilerimle ödediğim ve nereye gittiğini sordum doktor tarafından muayene edilmedim” diyerek üstelik “git istediğin yere beni şikayet et” diyerek terslendiğini yazdı.

“Hekimler, Kendilerine Şiddet Uygulatmak İstiyorlar”

Şanlıurfa’da görev yapan bazı hekimlerin, hekimlik görevini yapmadıklarını, Şanlıurfa’da vatandaşlara zülüm ettiklerini, son zamanlarda hekimlerin hastalarının kendilerini şikayet etmeleri için adeta tahrik ettiklerini ileri sürerek, hekimlerin kendilerine şiddet uygulattırmak yönünde şikayetlerin daha önce kendisine geldiğini ve bu iddaanın canlı şahidi olduğunu ileri sürdü.

Yorumlar (7)
Mustafa 2 hafta önce
Acil Servis nedir bilmeyen birine sırf bir sitede yazıyor diye "gazeteci" demek ile sorunlar başlıyor aslında.
Dalkavuk deli dumrul 2 hafta önce
Acil servis orası gazeteci kidmeli cehillik diz boyu :) gecerken ilaç yazdirlacak yer değil
Samsunlu 2 hafta önce
Be vergisi ile çalıştığımızı öne suren akıl yoksunu acaba ne kadar vergi veriyorsun be d enyo
.... 2 hafta önce
acil durumun var ama dil de pabuç gibi maşAllah bi sus sıranı bekle arkadaş ayrıca senin maaşın kimin vergileriyle ödeniyor bi bitmediniz be !!!
Rize'li Sağlıkçı. 2 hafta önce
FETÖ nün oyununa gelmeyin, algısına kanmayın. Kripto FETÖcü doktor ve şahıslar sağlıkta zorla şiddet ve polemik çıkarttırıp algı yapıp diğer doktorlar ve sağlık çalışanlarını kışkırtarak sağlık sistemini kilitlemeye başladılar. Algılara gelmeyelim!!!
enya 2 hafta önce
Maaşını vergileriyle mi ödüyormuş türkiye genelinde yeşilkartlı sıralamasına soksan uzak ara birinci gelen ildir şanlıurfa.
Salih Yılmazgil 7 gün önce
1- Doktor başka hastalara gidebilir.
2- Doktor konsültasyona çağırılmış olabilir.
3- Doktorun bağırsakları bozulduğu için sık tuvalete gitme ihtiyacı hisstmiş olabilir.
4- Karnı acık ış olabilir.
5- Acil serviste doktorun nereye gittiğini sorabilecek durumda olan birisi acil değildir. Acili keyfi ve gereksiz kullanan hadsizin birisidir.
5- Vergilerinizle çalıştığını idda ettiğiniz hekim sizden fazla vergi vermektedir. Yine de maaşında verdiğiniz vergiden payınız olduğunu iddia ediyorsanız hekimin maaşını 80 milyona bölünüz. Maddi değeriniz ortaya çıkacaktır.
30
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?