Sıfır Atık Projesinde Çevre Sağlıkçılar Yer Alsın!

Çevre Sağlıkçılar Platformu "Çevre Sağlıkçılar Emine Erdoğan’a Seslendi!" konulu yayınladıkları basın bülteni ile "Sıfır Atık konusunun memleket meselesi olduğu ve doğrudan da bizim mesleğimizi ilgilendirdiği, atık yönetimine en uygun mesleğin Çevre Sağlığı Teknisyen ve Teknikerleri olduğu aşikârdır." diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a seslendiler.

Sağlık 23.10.2019, 13:21 23.10.2019, 13:48 Güler Sağlam
Sıfır Atık Projesinde Çevre Sağlıkçılar Yer Alsın!

Çevre Sağlıkçılar Platformu yaptığı açıklamada;

Ulusal görsel ve yazılı medyaya düşen Sayın Emine Erdoğan’ın CNR Expo İstanbul Fuar Merkezinde 2019 EnTech Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı açılış konuşmasında Sıfır atık projesinin genişletildiğini ve bu alanda kamuya 100 bin istihdam yapılacağı biz Çevre Sağlıkçıları çok umutlandırmıştır.

TIKLAYIN

Halen ataması yapılmamış 600 teknisyen ve 2500 tekniker olmak üzere 3100 Çevre Sağlıkçı adına söz konusu Ülkemiz ve Dünyamız açısından çok yararlı olan bu projede yer almaya ve görev almaya can atıyoruz.

Sayın Emine Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum ve yetkililere buradan sesleniyoruz.

Sıfır Atıkta Çevre Sağlıkçıya Yer Açın.

Sıfır Atık Projesinde Çevre Sağlıkçılar Yer Alsın!!!

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (2)
Nilgün 1 yıl önce
InşAllah yaa ne olur artık atanalim
S33 1 yıl önce
Sayın fırsat Lady sayın bakan kör ve sağır oldu. Mersıne ve sesimize kapı duvar. Bari siz kulak verın duyun sesimizi. Mersin İl müdürü ve ekibini görevden alınmasını sağlayın. Bi el atın mersin sağlık tükendi
1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?