Şehir Hastanesinde 2 Sağlık Personelinin Testi Pozitif Çıktı!

Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörük Selim Ek Hizmet binasında çalışan 2 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı.

Şehir Hastanesinde 2 Sağlık Personelinin Testi Pozitif Çıktı!

Sağlıkçılardan birinin yoğun bakımda tedavisinin devam edildiği öğrenildi. Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi, Yörük Selim ek hizmet binası acil servisinde sağlık memuru olarak görev yapan Cemal O. ve Cengiz B.’de hastalık belirtilerinin görülmesi üzerine korona virüs testi yapıldı.

TIKLAYIN

Yapılan testler sonucunda her 2 sağlık çalışanın da virüs testi pozitif çıktı. Tedaviye alınan sağlık çalışanlarından Cemal O.’nun durumunun ağırlaşması üzerine yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Cengiz B.’nin ise tedavisi normal serviste devam ediyor. Filyasyon ekipleri ise hastaların temas ettiği kişilere yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------