Şanlıurfa Tabip Odası Yöneticileri Serbest Bırakıldı! (2)

Urfa Tabip Odası Başkanı Dr. Ömer Melik ve Genel Sekreter Dr. Osman Yüksekyayla, Oda'nın Twitter hesabından yapılan korona paylaşımları gerekçesi ile savcılığa sevk edildi. Doktorlar az önce serbest bırakıldılar.

Sağlık 27.04.2020, 18:17 27.04.2020, 19:41
Şanlıurfa Tabip Odası Yöneticileri Serbest Bırakıldı! (2)

Urfa Tabip Odası yöneticileri, Oda'nın Twitter hesabından yapılan koronavirüs paylaşımları gerekçesi ile savcılığa sevk edildi.

TIKLAYIN

Urfa tabip Odası Başkanı Dr. Ömer Melik ve Genel Sekreteri Dr. Osman Yüksekyayla, siber suçlar bölümünden çağrılmanın ardından saat 15.00'da ifade vermeye gitti. İfadeleri tamamlanan Urfa Tabip Odası Yöneticileri, odanın twitter hesabından yapılan koronavirüs paylaşımları gerekçesi ile savcılığa sevk edildi.

Bugün öğleden sonra Şanlıurfa Tabip Odası’nın twitter hesabından yapılan koronavirüs paylaşımları gerekçe gösterilerek ifadeye çağrılan ve savcılığa sevk edilen Şanlıurfa Tabip Odası Başkanı Dr. Ömer Melik ve Şanlıurfa Tabip Odası Genel sekreteri Dr. Osman Yüksekyayla serbest bırakıldılar. Salgınla mücadelenin ve iyi hekimliğin gereğini yapan Tabip Odamız yöneticisi meslektaşlarımızın yanındayız.

Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?