Sağlık Personeli Onu Unutmadı!

Tedbir amacı ile gözetim altında tutulan Şeyma'nın doğum gününü sağlık personelleri kutladı.

Sağlık 09.02.2020, 15:18 Güler Sağlam
Sağlık Personeli Onu Unutmadı!

Çin'den tahliye edilerek Türkiye'ye getirilen vatandaşlardan üniversite öğrencisi Şeyma, 25'inci doğum gününü tedbir amaçlı gözetim altında tutulduğu karantina odasında kutladı.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Zekai Tahir Burak Hastanesi sağlık personeli, tedbir amaçlı gözetim altında tutulan vatandaşlardan Şeyma'nın doğum gününü unutmadı. Çin'in Wuhan kentinden tahliye edilerek Türkiye'ye getirilen üniversite öğrencisi Şeyma, 25'inci doğum gününü gözetim altında tutulduğu Zekai Tahir Burak Hastanesindeki karantina odasında tek başına kutladı. Hastane yönetimi ve personeller Şeyma için hazırlattıkları pastayı da giydikleri özel ekipmanlar ile Şeyma'nın kaldığı odaya götürdü.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün yaptığı basın açıklamasında Çin'den tahliye edilen vatandaşların ikinci numunelerinin de negatif çıktığını ve 14 gün tedbir amaçlı gözetim altında tutulduklarını söylemişti. Şeyma'nın doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutlayan Bakan Koca, "Nice sağlıklı yaşlara Şeyma. Wuhan'dan tahliye ettiğimiz vatandaşlarımızdan üniversite öğrencisi Şeyma, 25'inci yaşını tek başına kutladı. Gözlem süresi bittikten sonra inşallah hep beraber kutlayacağız" dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?