Sağlık Müdürü İsyan Etti: N’olur Tükürelim Birbirimizin Suratına!

salgının ilçede kötü seyreden durumuna 'isyan' eden Devrek İlçe Sağlık Müdür Vekili Dr. Hilal Özdemir, "N’olur çıkın tükürelim birbirimizin suratına" dedi.

Sağlık 30.07.2020, 21:00 31.07.2020, 22:27
Sağlık Müdürü İsyan Etti: N’olur Tükürelim Birbirimizin Suratına!

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Covid-19 vakalarında artış görülüyor. İlçe Kaymakamı Ümit Altay, ilçedeki son durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, “Maalesef yeni vakalar arasında 1 yaşından başlayan bebekler, çocuklar bile görülmeye başladı.” demişti.

TIKLAYIN

İlçede kötü seyreden salgınla ilgili Devrek Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve İlçe Sağlık Müdürü Vekili Dr. Hilal Özdemir de “isyan” etti.

Özdemir, Instagram hesabından “Sadece bugün köyleriyle 50 bin nüfus etmeyen Devrek’te pozitif sayımız 11. O maskenizi takmayacaksın, o düğünde illa öpüşüp göbek atacaksanız, o bayram yemeğini ayıp olur diye verecekseniz. N’olur çıkın tükürelim birbirimizin suratına. Bari sağlıkçıları eziyetten kurtarırsınız!” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Yorumlar (8)
Cemal 3 ay önce
VARMI ANLAYAN BU OKUMUŞ İNSANIN NE DEMEK İSTEDİĞİNİ. ÇOK KOMİK COK ARADİNİZMİ BU GOREV İÇİN.
Zonguldak 3 ay önce
çoluk çocuk idareci olmuş, laf diye konuşmuş
Ali 3 ay önce
SAÇMALAMA BRE KADIN ZEKA SEVİYEN BU KADAR OLSA GEREK.
Öz devrekli 3 ay önce
Bu vatandaş devrek devlet hastanesi başhekim yardımcısı aynı zamanda bu gibi insanlar tarafından yönetiliyor kurumlar dedikodu makinasıdır kendisi
Doğrusu 3 ay önce
Boş konuşma iş yap idarecilik yap. Yapamicaksan bırak bu işi.
Cem 3 ay önce
KADIN ÖZÜRLÜ OLSA GEREK.
Zuhal incirci 3 ay önce
Niye hanım efendinin sözlerini eleştiriyorsunuzki ne yapsın anlamayana davul zurna saz geri zekalılar zaten düğünlerde birbirlerini öperken yüzlerine tükürmüyorlarmı ondan bulaşmıyorum az demiş hepiniz fenerinde maske takmadığınız mesafeyi korumadığınız için aptallardan herkes kurtulsun daha açık nasıl anlatılır
irmkd 2 hafta önce
Helal olsun.. Çok doğru söylemiş.. Tabi oradaki olayı beyni çok gelişmediğinden anlamayanlar vardır illa ki bu maske,mesafe olayını anlayamadıkları gibi.
12
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?