Sağlık Çalışanları Halil İbrahim Kuzu, Medeni Güler ve Erkan Özkan Covid-19'dan Hayatını Kaybetti!

Balıkesir Devlet Hastanesi'nde çalışan Halil İbrahim KUZU, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde temizlik görevlisi olarak çalışan 52 yaşındaki Medeni Güler ve Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bilgi İşlem Merkezi'nde çalışan Öğr. Gör. Erkan Özkan koronavirüs nedeniyle yaşamlarını yitirdi.

Sağlık 20.11.2020, 16:49 20.11.2020, 17:00 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanları Halil İbrahim Kuzu, Medeni Güler ve Erkan Özkan Covid-19'dan Hayatını Kaybetti!

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde temizlik görevlisi olarak çalışan 52 yaşındaki Medeni Güler’in koronavirüs tedavisi gördüğü Bingöl Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde temizlik görevlisi olarak çalışan Medeni Güler'in koronavirüs tedavisi gördüğü  

Bingöl Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdiği bildirildi. Açıklamada, "Merhum Medeni Güler'e ve görevi gereği hayatını kaybeden tüm sağlık personellerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve sağlık camiamıza başsağlığı, Covid-19 nedeniyle tedavi görmekte olan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz" denildi.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bilgi İşlem Merkezi'nde çalışan Öğr. Gör. Erkan Özkan'ı Covid-19 nedeniyle kaybettik.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?