Sağlık Çalışanı Sinan Öztürk Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti!

Van'da görev yapan sağlık çalışanı Sinan Öztürk'ün Covit-19 hastalığından tedavi gördüğü VEAH İpekyolu ek bina yoğun bakım ünitesinden vefat ettiği öğrenildi.

Sağlık 18.06.2021, 11:01 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanı Sinan Öztürk Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti!

Sağlık Sen Van Engelli Komisyonu Başkanı da olan sağlık çalışanı Sinan Öztürk'ün Van Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavisini gördüğü Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetmesi üzerine arkadaşları ve Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Şemsettin Karadoğan bir taziye mesajı yayımladı.

Van Şubemizin Engelli Komisyonu Başkanı Sinan Öztürk kardeşimiz koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Merhuma Allah’tan rahmet; kederli ailesine, sevenlerine ve teşkilatımıza sabr-ı cemil niyaz ediyorum.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Hadi ordan 2 ay önce
Vatandaş denen rumuzlu yanlış haberin altına yazmışsın. Zaten senin gibi tiplerden doğru bir eylem de beklemem. Yurtdışındaki tüm gurbetçi vatandaşlar ülkesini satmış oluyor yani öyle mi ? Tabi gitmesinler sana haketmediğin hizmeti versinler. Senin ülkeye ne faydan olmuş, ne iş yaparsın ? Mr cihazını
ameliyat robotunu senn icat ettin haberimiz mi yok. Tabi sen yatarak hayat geçirecen emek veren uğraşan birileri de işini sana kötü şartlarda, ucuz paralarla yapacak. Bırakın bu ucuz milli ayaklarını, ne mal olduğunuzu herkes biliyor. Kimbilir hangi rahat yerde çalışıyorsun,devran dönsün istemiyorsun
vatandaş 2 ay önce
yazıklar olsun ülkemizi satmaya çalışan doktorlara
25
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?