Sağlık Çalışanı Murat Öndeş Koronaya Yenildi

19 yıllık memuriyeti bulunan evli ve 2 kız 2 erkek 4 çocuk sahibi 53 yaşındaki Turhal Devlet Hastanesi İdari personeli Murat Öndeş’in koronavirüs nedeniyle vefat ettiği öğrenildi.

Sağlık 03.11.2020, 13:58 04.11.2020, 00:27 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanı Murat Öndeş Koronaya Yenildi

TIKLAYIN

Turhal Devlet Hastanesi İdari personeli olan ve 19 yıldır çalışan evli ve 2 kız 2 erkek 4 çocuk sahibi 53 yaşındaki Murat Öndeş’in şeker, tansiyon ve Koah hastası olduğu öğrenilirken 10 gün önce rahatsızlanarak hastaneye kendi müracaat ettiği ve hemen tedaviye alındığı öğrenildi. 2 gün Turhal Devlet Hastanesi’nde tedavi gördükten sonra Tokat Devlet Hastanesi’ne sevk edilen Murat Öndeş’in burada gördüğü 8 günlük tedavinin ardından hayatını kaybettiği bildirildi.

Tokat Sağlık İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama; Turhal Devlet Hastanesi'nde görevli sağlık çalışanı Murat Öndeş’in yakalandığı koronavirüs salgını nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi. Sağlık Müdürlüğü hayatını kaybeden mesai arkadaşları için “Vefat eden arkadaşımıza Allah'tan rahmet, acılı ailesine, yakınlarına ve mesai arkadaşlarına sabırlar dileriz.” Diyerek başsağlığı diledi.

Yorumlar (0)
2
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?