Sağlık Çalışanı Ferhat Ekici, Kovid-19'dan Hayatını Kaybetti!

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Bilimler Tıbbi Biyokimya bölümü personeli Ferhat Ekici, Kovid-19 sebebiyle yaşamını yitirdi.

Sağlık 30.11.2020, 04:42 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanı Ferhat Ekici, Kovid-19'dan Hayatını Kaybetti!

TIKLAYIN

Türk Tabipleri Birliği (TTB), İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Bilimler Tıbbi Biyokimya bölümü personeli Ferhat Ekici'nin Kovid-19 sebebiyle yaşamını yitirdiğini duyurdu.

TTB, sosyal medyadan "Ölüyoruz", "Yönetemiyorsunuz" ve "Covid-19 meslek hastalığı kabul edilsin" etiketleriyle yaptığı paylaşımda Ekici'nin ailesine ve tüm sağlık camiasına başsağlığı diledi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Kimyager 2 ay önce
Allah rahmet eylesin. Covid meslek hastalığı sayılsın.
Saglikci 2 ay önce
A olurmu hiç 2 yıl girev yapan milletvekilleri emekli olmak varken saglikciyi kim umursar bitek ç baskanimiz 2 yıl önce tip bayramında ne dediyse o yine sadece o düşünüyor yani artık yeter falan filan yazmamak gerek kimsenin saglikciyı umursadığım falan yok baksana 10 günde 19 saglikci vefat etmiş hala covid 19 meslek hastalığı sayısınmi sayilmasinmi saysaniz ne olur saysaniz ne olur ateş düştüğü yeri yakmış ta kimsenin haberi yok hala aciller iğne atsan yere düşmez
Saglikci olmak sabır ister inanıyoruz birgun saglikcilari düşünenler vardır en azından çalışma şartları ve emeklilikleru kısa sürede olur
kapalı
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?