Sağlık Çalışanı Aşkın Demirören Covid-19'dan Vefat Etti!

Kocaeli Cihan Hastanesi Doğumhane bölümünde görevli 45 yaşındaki Aşkın Demirören covid-19 sebebiyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Sağlık 16.01.2021, 17:23 16.01.2021, 18:41 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanı Aşkın Demirören Covid-19'dan Vefat Etti!

TIKLAYIN

Kocaeli'de bulunan özel Cihan Hastanesi'nde doğumhane bölümünde çalışan sağlık persobeli Aşkın Demirören bir süre önce koronavirüse yakalandığı ve tedavi gördüğü hastane covid-19 a karşı vermiş olduğu hayat mücadelesini kaybettiği öğrenildi. Aşkın Demirören'in vefatına ilişkin Özel Cihan Hastanesi sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Cihan Hastanesi tarafından yapılan açıklamada "Cihan Hastanesi çalışanları, açıldığından bu yana Doğumhane bölümünde görev yapan Aşkın DEMİRÖREN’i (45) Covid-19 nedeniyle kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyor. Çalışma arkadaşları tarafından fazlasıyla sevilen, her zaman güler yüzlü, yardımsever ve tatlı dili ile tanınan Aşkın DEMİRÖREN’in vefatı tüm sevenlerini yasa boğdu. Cihan hastanesi Covid 19 nedeniyle ikinci personeli kaybetti, hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarına ve Merhume’ye Allah’tan rahmet, sevenlerine, ailesine ve Cihan Hastanesi ailesine sabır ve başsağlığı dileriz." ifadeleri yer aldı.

KOCAELİ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TAZİYE MESAJI

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
6
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?