Milletvekili ve ailelerine 4 yıldızlı ücretsiz tedavi!

TBMM, 1 Ekim'de yeni yasama dönemine girmeye hazırlanırken, milletvekilleri, anne, baba, eş ve çocuklarını kapsayan 4 yıldızlı otelde yatarak sağlık hizmetinde yeni hizmetler de devreye alındı.

Sağlık 22.09.2021, 11:43 Zeynep Elmalı
Milletvekili ve ailelerine 4 yıldızlı ücretsiz tedavi!

TBMM, 1 Ekim'de yeni yasama dönemine girmeye hazırlanırken, milletvekilleri, anne, baba, eş ve çocuklarını kapsayan yatarak sağlık hizmetinde yeni hizmetler de devreye alındı. TBMM Başkanlığı farklı alanlarda birçok sağlık kuruluşuyla bu tür sözleşmeler imzalıyor.

TBMM Başkanlığı Yatarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri Alım Sözleşmesi kapsamında, 4 yıldızlı Patalya Lakeside Resort Hotel'de milletvekilleri ile anne, baba, eş ve çocukları ücretsiz olarak yatarak tedavi görebilecek. Milletvekilleri ve ailelerine ücretsiz yatarak tedavi hizmeti sunacak olan ve normal gecelik konaklama bedeli 350 lira olan Ankara Gölbaşı'ndaki otel, Başkent Üniversitesi'ne ait.

Otel yönetimi tarafından milletvekillerine gönderilen duyuruda şu bilgilere yer verildi:

"Değerli Misafirimiz,

Otelimiz ile imzalanan TBMM Başkanlığı Yatarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Sağlık Hizmeti Alım Sözleşmesi kapsamında, yapılacak olan tedavilerde ve konaklamada hak sahibi anne baba eş ve çocuklarda aynı haklara sahip olacak ve sözleşme dahilinde ücret talep edilmeyecektir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında konusunda tecrübeli ve uzman doktorlarımız, fizyoterapistlerimiz, sağlık personelimiz ve yüksek teknolojiye sahip cihazlar ile sizlere ev ortamı aratmayacak şekilde konforlu bir hizmet vermekteyiz. Hedefimiz misafirlerimize konusunda tecrübeli ve son teknoloji cihazlar ile 'önce sağlık' prensibi ile hizmet vermektir."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
MÜLAYİM 1 ay önce
KENDİLERİNİ BESLEDİĞİMİZ YETMEDİ, 7 SÜLALELERİNE GELDİ SIRA. HERŞEY SİZE BEDAVA OLSUN, HERŞEYİN EN İYİSİNE SAHİP OLUN. HANGİ MESLEKTE HANGİ, HANGİ ÜLKEDE 5 YILDA EMEKLİ OLMAK VAR VİCDANSIZLAR. SÖZDE BİZİ TEMSİLEN ORDALAR. BENİ TEMSİL ETME KARDEŞİM, BEN KENDİMİ YETERİNCE TEMSİL EDERİM. BÜTÜN EKONOMİK VE SOSYAL ÜST SEVİYE HAKLARI ELLERİNDEN ALINMALI
......... 1 ay önce
ALLAH'ım bana da milletvekilliği nasip et, benim başım kelmi, bende sefa süreyim.
CovidAcil 1 ay önce
Haram zehir zikkim olsun!
abbas 1 ay önce
Böyle nereye kadar gidecek besle besle
8
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?