Meryem Uzerli, koronavirüs aşısı için Türkiye'ye geliyor

İki çocuk annesi oyuncu Meryem Uzerli, uzun süredir kaldığı Almanya'da koronavirüs aşılama sürecinin ağır işlemesi nedeniyle Türkiye'ye dönüş yapıyor.

Sağlık 02.03.2021, 15:20 02.03.2021, 15:31 Güler Sağlam
Meryem Uzerli, koronavirüs aşısı için Türkiye'ye geliyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının Avrupa'da görüldüğü ilk günden beri Almanya'da olan Meryem Uzerli, önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelecek.

ALMANYA AŞILAMADA YAVAŞ

TIKLAYIN

Almanya'da koronavirüs aşılama sürecinin yavaş ilerlemesi rahatsız olan Uzerli, çocuklarını da alıp ailesiyle İstanbul'da kalacak.

Ocak ayında kızı Lily Koi'ye hamile kaldıktan sonra Berlin'deki evinden çıkmayan Meryem Uzerli'nin, bir an önce aşı olmak istediği öğrenildi.

ABD'Lİ SEVGİLİSİ DE GELİYOR

Türkiye'de daha çabuk aşı olacağını düşünen 37 yaşındaki oyuncuya, ABD'li iş insanı sevgilisi de önümüzdeki ay eşlik edecek.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Konya Kinte 1 ay önce
Aşıyı bulan Almanya , ilacı üreten, bir sürü patenti olan Almanya ( aşıyı bulan Türk de olsa orada okumuş sonuçta burada olsa günde 100 hasta bakan doldur boşalt performans Dr u olmuştu ) sağlık sistemi iyi olan biziz öyle mi ? Orada adil bir şekilde ilerliyor aşı işleri, burada ki gibi sana ayrıcalık yapmazlar, Merkel bile sıra bekliyor hastanede. Bu kadın Roma kültürüne alışmış Türkiye'de kalarak.
Hadi oradan 1 ay önce
Almanya bizi kıskanıyor demi :) Bana organize bir iş gibi geldi, belli ki bir şeylerden nemalanacak şimdiden yağlıyor ve yalıyor.
8
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?