Mengücek Gazi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi, 250 Yataklı Yeni Binada Hizmet Vermeye Başladı!

Erzincan’da Mengücek Gazi Eğitim Ve Araştırma Hastanesinin Acil Servisi, Kısa Bir Süre Sonra Açılışı Yapılacak Olan 250 Yataklı Ek Binaya Kaydırıldı

Mengücek Gazi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi, 250 Yataklı Yeni Binada Hizmet Vermeye Başladı!

Erzincan’da Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acil servisi, kısa bir süre sonra açılışı yapılacak olan 250 yataklı ek binaya kaydırıldı.

TIKLAYIN

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 250 yataklı ek hizmet binası faaliyete girdi. Hafta sonundan itibaren ana binada hizmet veren acil hizmetleri, 250 yataklı yeni binada hizmet verecek.

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 250 yataklı ek hizmet binası, acil servis başta olmak üzere birçok birim ile hizmet vermeye başladı.

Ana binada hizmet veren, dahiliye servisi ve Işıkpınar yerleşkesinde hizmet veren tüm poliklinik hizmetleri, göğüs hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları ve göğüs hastalıkları, yoğun bakımı ünitesi, 250 yataklı ek hizmet binasına taşındı. Yine Işıkpınar yerleşkesinde hizmet vermekte olan 10 yataklı palyatif bakım merkezi de ana binaya taşınarak 20 yatak olarak hizmet vermeye devam edecek.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER