Libya Devleti Sağlık Heyeti Ankara Şehir Hastanesinde!

Libya Devleti Ulusal Mutabakat Hükümeti Sağlık Heyeti, Ankara Şehir Hastanesinin klinik ve ünitelerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Sağlık 17.12.2019, 02:51 Güler Sağlam
Libya Devleti Sağlık Heyeti Ankara Şehir Hastanesinde!

Omar Belaid Abdulkarim, Ulusal Mutabakat Hükümeti Dışişleri Bakanlığı Asya ve Avustralya Genel Müdürü, Muftah Ahmed Khalifa Asseid, Mali İşler Dairesi Başkanı, Dr. Taher Abdulaziz Suliman, Tıbbı İşler Müdürü, Dr. Talal Mohamed Ajaj, Halk Sağlığı Sigorta Fonu Yönetim Kurulu Başkanı, Fuzy Wanies, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanının’ da aralarında bulunduğu heyet hastanemizin klinik ve ünitelerini ziyaret etti. Ülkemizin sağlıkta dönüşüm süreci ve Ankara Şehir Hastanemiz ile ilgili sunumlar yapılarak karşılıklı bilgi alışverişi gerçekleştirildi.

TIKLAYINHeyete, Sağlık Bakanlığı Avrupa Birliği Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü İkili İlişkiler Dairesi Başkanı Arif Çetin, Hastanemiz Koordinatör Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Bülent Güngörer, Koordinatör Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Süha Şen, Uzm. Dr. Ayşe Turan ve Sağlık Turizmi Birim Sorumlusu Nursel Destur ve Ayşegül Acar eşlik etti.

Yorumlar (0)
1
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?