Kolu kırılan doktor vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaya devam ediyor

Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde, Onkoloji Hastanesinde görevli pratisyen hekim Hasan Pakır, vatandaşların mağdur olmaması için kırık koluyla hastalara hizmet veriyor.

Sağlık 09.07.2020, 14:20
Kolu kırılan doktor vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaya devam ediyor

Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde, Onkoloji Hastanesinde görevli pratisyen hekim Hasan Pakır, vatandaşların mağdur olmaması için kırık koluyla hastalara hizmet veriyor.

TIKLAYIN

Hastanede muayene sırasında ayağının kayması sonucu düşerek kolunu kırılan Pakır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kolunun alçıya alındığını söyledi.

Bu gibi durumlarda kırığın şiddetine göre 7-40 gün arasında rapor alınabildiğini belirten Pakır, "Pandemi süreci devam ettiği için arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemedim ve çalışmaya karar verdim. Bir çok hastam bu durumu şaşkınlıkla karşılasa da ben işimi en iyi şekilde yapmaya devam ediyorum. Bu birimde tedavi gören hastalarımızın poliklinik ve tedavi süreciyle yakından ilgileniyorum." diye konuştu.

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Müdürü Hayati Nacar ise Pakır'ı ziyaret ederek gösterdiği duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti.

Yorumlar (1)
Evet evet 4 ay önce
Bu adam neden rapor almıyor? Neden izin almıyor biliyor musun sayın site yöneticisi; bilirsiniz ama yine de söyleyeyim: bu adam rapor ya da izin kullanınca kuş kadar kazancı yarıya düşecek ve bu adam kredilerini borçlarını ödeyemez hale gelecek, Allah büyüğünden esirgesin hekim arkadaşım ama bu uyku daha ne kadar devam edecek bilmiyorum
12
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?