Kızı ve Torunu Hastane Odasında Terk Edip Gitti!

“Hayırsız evlat” sözü Denizli’de vücut buldu. 82 yaşındaki felçli kadın, Denizli Devlet Hastanesi’nde tedavi gördüğü odada kızı ve torunu tarafından terk edildi. Kızı, çekmeceye “Biz annemize bakabilecek durumda değiliz” notunu bırakarak kaçtı. Yaşlı kadın, tedavisinin ardından Huzurevi’ne yerleştirilecek.

Sağlık 07.11.2019, 15:00 07.11.2019, 15:03 Güler Sağlam
Kızı ve Torunu Hastane Odasında Terk Edip Gitti!

Çocukları tarafından Denizli Devlet Hastanesi’ne getirilen ve felçli olduğu öğrenilen Emine G. yıllarca emek vererek büyüttüğü çocukları tarafından terk edildi.

TIKLAYIN

Annelerinin tedavisi devam ederken çekmeceye “Biz annemize bakacak durumda değiliz” notunu bırakarak odadan çıkan kızı ve torunu ortadan kayboldu.

HASTA YAKINI TEPKİ GÖSTERDİ

Durumu fark eden odadaki bir başka hastanın yakını, annelerini hastane odasında terk eden kızını ve torununu buldu, yaptıklarına tepki gösterdi. Hasta yakınının tepkisine rağmen vicdansız kız ve torun, arkasına bile bakmadan kaçtı.

HASTANE YÖNETİMİNE BİLDİRİLDİ

Yaşananların Denizli Devlet Hastanesi yönetimine bildirilmesinin ardından yaşlı kadın için seferberlik başlatıldı. Yönetim, yaşlı kadının bakımı için hastane çalışanlarına talimat verdi, refakatçi görevlendirilmesi için de çalışma başlatıldı.

Yorumlar (0)
-4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?