İl Sağlık Müdürü Yoğun Bakıma Girdi!

Erzurum İl Sağlık Müdürü Gürsel Bedir Şehir Hastanesinin yoğun bakım servisini ziyaret etti.

Sağlık 26.08.2020, 13:30 Güler Sağlam
İl Sağlık Müdürü Yoğun Bakıma Girdi!

Yoğun bakım servisi sağlık görevlilerini ve hastaları ziyarette bulunan Erzurum İl Sağlık Müdürü Gürsel Bedir, "Şuanda yoğun bakım servisinin ön alanındayım. İçeride her bir odada bir nefes sıhhat için mücadele eden insanlar var. 30 yaşında olanda var, 80 yaşında olanda. Eğer onların durumlarını görebilseydi insanlar, nefes aldıkları her bir an için şükrederlerdi. Ben öyle yapıyorum" dedi.

TIKLAYIN

"Canla başla uğraşan genç sağlık görevlisi kardeşlerimizin sizlere bir mesajı var"

Sağlık görevlilerinin mesajı olduğunu söyleyen Bedir, "Lütfen kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun. Her ne olursa olsun bir an için bile maskenizi çıkartmayın. Mesafe, el hijyeni ve diğer bütün kurallara uyun. Bu virüs farklı bir şey, ona fırsat vermeyin" diyorlar. Ben iletiyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Sağlıkçı 3 ay önce
Haber niteliği bile yok. Biz ger gün yoğun bakımlarda hasta bakıyoruz. İl sağlık müdürü yoğun bakıma girmiş haber olmuş. Saçmalamayın kardeş.
Nihat karasu 3 ay önce
Bu adamda hergün yoğun bakımlarda, oradan bir mesaj veriyor, dikkatleri tedbirlere çekmeye çalışıyor, bu önemli. Sağlıkçı isimli arkadaşım sen oradasın ama bu adamda hergün orada, sen mecbursun ama bu adamın başka işleri de varken hergün orada. Biraz saygı.
4
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?