Hemşire Çocuğu Olmayan Akrabası İçin Bebek Çaldı!

Pakistan'da bir hemşire yeni doğan ikiz bebeklerden birini çaldı.. 17 yıldır çocuk sahibi olamayan akrabası için bebek çalan hemşireyi, bebeklerin annesinin sorduğu bir sorunun ardından aldığı cevap ele verdi.

Sağlık 10.12.2019, 15:38 10.12.2019, 23:15 Güler Sağlam
Hemşire Çocuğu Olmayan Akrabası İçin Bebek Çaldı!

Pakistan'ın Belucistan eyaletinde bir kız bebek doğumdan hemen sonra hastane çalışanı tarafından çalındı.

Jamila Bibi isimli kadın doğum yapmak üzere kayınbiraderi Abdul Hamid tarafından hastaneye getirildi. Doğumda ikiz bebek dünyaya getiren kadının da ailesinin de ikiz bebek doğurduğundan haberi yoktu.

Doğum sonrası birkaç gün bilinci yerinde olmayan Jamila Bibi'nin eve döndüğü gün bebeği öldü. Ardından kadının ailesine sorduğu soru gerçeğin ortaya çıkmasına neden oldu. Doğumdan iki gün sonra evde bebeğini kaybeden anne içinden gelen hisse dayanarak aileye 'Diğer kız nerede?' diye sordu. saglikpersonelihaber.net

"Cuma günü annelik iç güdüsüyle Bibi, diğer kızın nerede olduğunu sordu. O an serseme döndük" diyen Abdul Hamid, polise şikayette bulundu.

Loralai Polis Şefi Jahangir Shah "Hastanede o gece doğumhanede nöbetçi olan bir kadını tutukladık. Neler olduğunu bize doğrudan açıkladı. 17 yıldır çocuk sahibi olamayan akrabası için 2 kadın meslektaşınından da yardımını alarak bebeği çalmış" dedi.

Polis olayı gerçekleştiren kadın hemşire ve 2 meslektaşıyla bebeğin verildiği kadını tutukladı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?