Hastanede Koronavirüsü Kapan Hemşire Hayatını Kaybetti!

16 yıldır çalıştığı hastanede corona virüsü kapan üç çocuk annesi hemşire, yoğun bakımda günlerdir verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Üç çocuk annesi hemşire Areema Nasreen, çalıştığı hastanede corona virüsü kaptıktan sonra hayatını kaybetti.

Hastanede Koronavirüsü Kapan Hemşire Hayatını Kaybetti!

36 yaşındaki hemşirenin, daha önce hiçbir sağlık sorunu olmadığı belirtiliyordu.

Mart ayının ortasında corona virüsüne yakalanarak 16 yıldır çalıştığı hastaneye yatırılan hemşire, yoğun bakıma alınmıştı. Hemşire, virüsü kaptıktan 10 gün sonra durumu kötüye gitmeye başlamıştı..

16 yıl boyunca çalıştığı Walsall Hastanesi'nde tedavi altına alınan genç kadın, önce vücut ve eklem ağrıları çektikten sonra yüksek ateş ve öksürük belirtileri göstermişti.

İngiliz Mirror gazetesinin aktardığına göre, hemşire bugün sabah saatlerinde hayatını kaybettiği bildirildi.

TIKLAYIN

Hastane personeli de yıllarda birlikte çalıştıkları arkadaşlarını kaybetmekten büyük üzüntü duyduklarını belirtti.

Hemşire ile aynı hastanede çalışan 22 yaşındaki kız kardeşi Kazeema Nasreen, Areema'nın pek çok corona virüsü hastasına yardım ettiğini anlattı.

Sky News'un geçen hafta yaptığı haberde göre, hemşire ile aynı hastanede çalışan bir meslektaşı, genç kadının durumunun kritik olduğunu ve yoğun bakımda olduğunu doğrulamıştı.

İsminin açıklanmasını istemeyen doktor, hemşirenin hastalığının çok hızlı ilerlediğini ve 24 saat içerisinde yoğun bakıma kaldırıldığını açıklamıştı.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 11:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sanem  demir
Sanem demir - 7 ay Önce

Emekli hemsirelik sağlık çalışanlarını minnettarız kelimelerle anlatılmaz Allah korusun güç moral versin

SIRADAKİ HABER