Hastane Açılışı Yaptılar, Pandemi Kurallarını Unuttular!

Bir sağlık kuruluşu dün İzmir'de yeni hastanesinin açılışı sonrası korona tedbirlerini unuttu, dikkatleri üzerine çekti. Salgın kurallarına uyulmaması sosyal medyada tepki çekti.

Sağlık 29.10.2020, 17:17 06.11.2020, 10:43 Güler Sağlam
Hastane Açılışı Yaptılar, Pandemi Kurallarını Unuttular!

Saglık Bakanlığı, korona salgınının küresel boyutlarını değerlendirip, hızla sistematik bir şekilde insan sağlığına önem vererek, karşı önleyici tedbirleri ve yasakları ivedi olarak uygulamak için çaba harcıyor.

Hastane Açılışındaki Görüntülere Soruşturma Açıldı!


Bakanlık tüm bu gelişmelere önen veririken, bir sağlık kuruluşu dün yeni hastanesinin açılışı sonrası korona tedbirlerini unuttu, dikkatleri üzerine çekti.


 

İzmir Özel Sağlık Hastanesi’nin protokol açılışında sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat edilirken, açılış sonrası hastane içinde ise tüm yasakların hiçe sayıldığı görüldü. Hastane açılışı ile ilgili konukların sosyal medya paylaşımlarında ortaya çıkan tablo ise dikkatleri çekti. Bir hastane açılışında böyle bir skandalının yaşanmasına sosyal medya takipçileri büyük tepki gösrerdi

Açılış sonrası sosyal medyada olayın gündeme gelmesiyle sosyal medya takipçileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya konuyla ilgilenmesi için çağrıda bulundu.

(Kanal Ege)

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
hamit 10 ay önce
SANKİ GÜLÜYORMUŞ GİBİ,DİŞLERİNİ GÖSTERMİŞLER:)))))
Şemmuz 10 ay önce
HACIIIIIII YAKIŞMIŞMI SİZE BU, HASTANE REKLAMI YAPICAM DİYE HASTA HİZMETLERİ REKLAMI YAPMIŞSINIZ :)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?