Göz Ölçümünü Hastane Koridorlarında Yaptıran İdare!

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’nde göz polikliniğinde muayene ölçümlerinin koridorlarda yapılması vatandaşların tepkisine neden oluyor.Hasta yoğunluğundan dolayı vatandaşlar, koridorların haliyle ilgili savaş yıllarını anlatan filmlerdeki hastaneleri hatırlatıyor dediler.

Sağlık 21.01.2020, 14:39 21.01.2020, 14:44 Güler Sağlam
Göz Ölçümünü Hastane Koridorlarında Yaptıran İdare!

Grip salgını nedeniyle yoğun günler yaşayan sağlık kuruluşlarının fiziksel yetersizliği artık gizlenemez boyutlara geldi. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk kampüsüne taşınması eleştirilere neden olan göz polikliniğinde muayene ölçümlerinin koridorlarda yapılması bunun son örneği oldu.

TIKLAYIN

Hastanenin zemin kat koridorunda göz muayenesi için sırada bekleyenlerin yanı sıra başta grip olmak üzere birçok hastalık nedeniyle kan tahlili bekleyen hastalarla dolup taşıyor.

Özellikle grip nedeniyle hapşıran öksüren hastalarının yanında bekleyen diğer hastaların havasız ortamda beklemek zorunda kalmasına tepmi gösteren yurttaşlar, “Hastaneye sağlıklı giren hasta çıkar” diye tepkilerini dile getiriyor. 

Yorumlar (1)
angara 11 ay önce
sipariş haber başhekimi yıpratmak için sayın sağlık yöneticileri sakaryada ki sayın başhekim size bir gömlek fazla gelir saltanatınız ömür boyu sürmeyecek merdivenleri çıkarken ineceğiniz zamanı da düşünün fuat oktay abisi var efenin
2
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?