Eski başhekim vefat etti

Aydın’ın sevilen simalarından, Atatürk Devlet Hastanesi eski Başhekimi Dr. İlkkan Çalaşyer, bütün müdahalelere rağmen hayata gözlerini yumdu.

Sağlık 04.09.2019, 10:40
Eski başhekim vefat etti

2000 yılında Atatürk Devlet Hastanesinde mikrobiyoloji uzmanı olarak göreve başlayan Çalaşyer, 2005-2007 arasında Aydın Atatürk Devlet Hastanesinde başhekimlik görevi yaptı. Pankreas kanseri nedeniyle bir süredir tedavi gören Çalaşyer’in vefat haberi Aydın sağlık camiasını ve ailesini yasa boğdu.Eski Başhekim Dr. İlkkan Çalaşyer için 2005-2007 arasında başhekimlik görevi yaptığı Aydın Atatürk Devlet Hastanesinde tören düzenlenecek.

HACILARKIRI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEK

2000 yılında Atatürk Devlet Hastanesinde mikrobiyoloji uzmanı olarak doktorluğa başlayan Çalaşyer, Pankreas kanseri nedeniyle bir süredir tedavi görüyordu. Çalaşyer için Aydın Atatürk Devlet Hastanesinde düzenlenecek törenin ardından öğle namazına müteakip Bey Camiinde kılınacak cenaze namazından ardından, İzmir Hacılarkırı Mezarlığında defnedileceği öğrenildi. 

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Aydın Atatürk Devlet Hastanesinin, SSK hastanesinden ilk dönüşümü sırasında Dr.İlkkan Çalaşyer, Başhekimlik görevini yürütüyordu. Aydın SSK Hastanesinin koğuş sisteminden oda sistemine geçiş çalışmaları, her odaya klima ve televizyon gibi bir çok yeniliğine imza atan Çalaşyer, Aydın’ın sağlıktaki dönüşümünü vatandaşa hissettiren başhekim olarak biliniyordu.

Saglikpersonelihaber.net ailesi olarak;

Merhuma Allah’tan Rahmet, başta sağlık camiası olmak üzere tüm dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?