Eski Başhekim Ağır Yaralandı!

Kocaeli Askeri Hastanesinde uzun yıllar Başhekimlik yapan Uzman Dr. Ali Şener, cadde yürürken yol kenarında bulunan inşaatın önündeki açık çukura düşerek ağır yaralandı.

Eski Başhekim Ağır Yaralandı!

Kocaeli’nin tanınmış simalarından ve Kocaeli Askeri Hastanesi eski Başhekimi olan bir dönem Akademi Hastanesi’nde görev yapan Uzm. Dr. Ali Şener 7 Eylül Cumartesi günü talihsiz bir kaza yaşadı. Cumartesi günü öğle namazını kıldıktan sonra evine doğru gitmek için Atatürk Bulvarı’nın ana caddesinde bulunan inşaatın önünde açık bırakılan çukura düşerek ağır yaralandı. 

CAMİ CEMAATİ TARAFINDAN HASTANEYE KALDIRILDI

TIKLAYIN

Uzun zamandır gözlerinden rahatsız olan ve  uzağı görmede zorluk çeken eski Başhekim Dr. Şener, kazayı gören camii cemaati tarafından Kocaeli Devlet Hastanesi’ne acil olarak kaldırıldı. Eski Başhekimin açık bırakılan çukura düşerek ağır yaralanması olayını öğrenen vatandaşlar açık bırakılan çukur için tepkilerini dile getirdiler. Kazadan hemen sonra çukurun açık bırakılmasından sorumlu kişi yada kişilerin ilk işi Uzm. Dr. Ali Şener’in düşerek ağır yaralanmasına sebep olan çukuru betonla kapatmak oldu.

Eski Başhekim Şener’in akrabaları ise, 7 Eylül Cumartesi günü talihsiz bir şekilde doktor Ali Şener’in ağır yaralanmaya sebep olan çukuru açık bırakanlardan şikayetçi olduklarını belirterek, soruşturma açılmasını ve bu kişilerin hak ettikleri cezayı almalarını talep etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 18:52

Güler Sağlam

Düşünceyi açıklama ve bilgi edinme özgürlüğü anlayışı çerçevesinde demokratik bir toplumda basın özgürlüğünün ancak ekonomik, bürokratik ve siyasi erklere herhangi bir diyet borcu olmadan, bağımsız ve gerçeklerle halkı haberdar etmeyi kendisine temel ilke edinmiş biri olarak yazılarımı kaleme alıyorum.


İletişim Hesapları

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER