PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Elmadağ Devlet Hastanesini Kapatın Gitsin!

Ankara Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesinde yaşanan doktor krizi sonrasında vatandaşlar "hastaneyi kapatın gitsin" diyerek tepki gösterdi.

Sağlık 09.06.2022, 13:41 10.06.2022, 14:45 Cansu Polat
Elmadağ Devlet Hastanesini Kapatın Gitsin!

Göz ve KBB gibi iki önemli branşın olmadığının duyurusunun yapıldığı bilgisayar ekranı bilgilendirmesine "Göz yok KBB yok diyor, acil şifa diyor, milletle oyun oynuyorlar" diyerek tepki gösteren vatandaşlar Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesinin otel yapılarak en azından ilçeye gelene gidene faydası olacağı yönünde talepte bulundular.

Hastanede hiç doktor kalmadığını dile getiren Elmadağ halkı, temizlik görevlisi dışında muhatap bulamamaktan yakınırken vatandaşın hastaneden kaynaklı sürekli mağduriyet yaşadığını belirterek "boşa aylık alıyorlar çalışanlarda doktor yok yok hep yok yazık kocaman ilçede hep mağduriyet yaşanıyo" sözleriyle tepkilerini ortaya koydu.

Diğer taraftan bir başka vatandaş ise "Nasıl bir şehir hiç bir şey yok hastane var doktor yok insanlar ölsün diyorlar yazık insanlar gezmeye gelsen kalacak yer yok nasıl bir şehir yazıklar olsun insa bunları görünce utanıyorum bir an önce yapın ayıp" diyerek hastaneyi eleştirdiği görüldü.

Yorumlar (12)
Vatandaş 3 hafta önce
Bu sağlık politikasiyla doktor falan kalmaz doktorların Suriyeliler kadar kıymeti yok
.17 3 hafta önce
ysp baksın
Dr. 3 hafta önce
doktor yoksa temizlik personeli var kardeşim utanmıyor musunuz çamur atmaya mis gibi hastanelere laf etmeye.Biraz şükredin şükür
Dr 3 hafta önce
Peki siz "Sağlık Personeli" haber sitesi olarak vatandaşın söylemiş olduğu argo kelimeleri manşete taşımak zorunda mısınız?
uzm. 3 hafta önce
hemsire bır damar yolu acmayla kendini dr sanıyordu buyrun baksın göz ve kbb servisindeki hemşireler napıyor acaba iş de yok
Taci yurttaş 3 hafta önce
- Gidiyorlarsa gitsinler!
- Gittik, artık size hemşire ve sekreterler bakacak.
Kasier Soze 3 hafta önce
Cidden ne bekliyordunuz ki? 7 aydır çalışma var diye çıkan taslakta uzman doktor maaş zammı 0 (s-ı-f-ı-r) lira. Doktor istifaları hızlanarak artacak, mal esef bunlar hala daha iyi günler...
Ggggh 3 hafta önce
Vatandaşa kulak verin kapatın gitsin. Vatandaş ne derse haklısır. Hastane istemiyorlar. Oradaki doktorları ve sağlık çaluşanlarını da şehir hastanesine çekin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?