Eğitim Araştırma Hastanesi önünde eylem

Sultangazi’de 2 hafta önce çıkan iki grup arasındaki kavga esnasında arada kalarak boynuna makas saplanması sonucu felç kalan küçük Ezel'in ailesi Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde eylem yaptı.

Sağlık 31.08.2019, 17:08 31.08.2019, 17:11 Uğur Topal
Eğitim Araştırma Hastanesi önünde eylem

TIKLAYIN

Ezel’in teyzesi Yaprak Topçu hastanede önünde yaptığı açıklamada, Ezel şuan korkudan kabuslar görüyor, her seferinde uykusundan kalkıp ağlıyor. Anne elinde makas olan birisi bana doğru gelerek huzursuz kabus dolu günler geçiriyor dedi. Tek isteğimiz kızımız rahat olsun istiyoruz diyen Topçu, orumluların cezalandırılmasını istedi.

EZEL, FELÇ KALDI. DESTEK BEKLİYORUZ

Geçtiğimiz haftalarda, yol verme tartışması sonrasında çıkan dehşet verici kavga sırasında ellerinde sopa ve bıçak bulunan iki grubun arasında kalan 13 yaşındaki Ezel’in boğazına makas saplandı. Makas darbesiyle yere yığılan küçük ezeli, akrabaları kendi imkanlarıyla hastaneye yetiştirdi. Hemen tedavisine başlanan ezel için doktorlar, belden aşağısının felç kalacağını açıkladı. Ellerindeki pankartlarla ezel için adalet sloganları atan grup Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde toplandı. Kavgaya sebebiyet verenlerin serbest olduğunu, olayla ilgili 1 kişinin tutuklanmasının yeterli olmadığını haykıran Teyze Topçu, Ezelimiz artık yürüyemiyor ve felç kaldığını söyledi doktorları. Bu duruma sebebiyet verenlerin tutuklanmasını ve en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz. Buradan tüm Türkiye’ye sesleniyoruz, kim yardım edebiliyorsa bize destek olmasını bekliyoruz dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?