Doktor Feyruz Karaali Koronavirüse Yenildi!

Hatay İskenderun Devlet Hastanesinde doktor olarak görev yapan Psikiyatr Dr. Feyruz Karaali tedavi gördüğü Covid-19 mücadelesini kaybederek hayata veda etti.

Sağlık 01.05.2021, 23:55 02.05.2021, 02:22 Güler Sağlam
Doktor Feyruz Karaali Koronavirüse Yenildi!

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

İskenderun ve çevresinde mesleki açıdan büyük hizmetleri bulunan Ruh Hekimi Uzman Dr. Feyruz Karaali'nin, vefatı başta ailesi olmak üzere hastaları, tıp camiası ve sevenlerini derinden üzdü, yasa boğdu.

Uzun yıllar görev yaptığı İskenderun Devlet Hastanesi’nde, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nin oluşumunda önemli katkıları bulunan merhum Uzman Dr. Psikiyatr Feyruz Karaali’ye Birçok hastanede görev yaparak hastalara şifa oldu. Emekli olduktan sonra da çalışmaya sağlık sektörüne, hastalarına hizmet etmeye devam eden ve en son MD Park Tıp Merkezi'nde çalışan Uzm. Dr. Feyruz Karaali'nin vefatı tüm sevenlerini ve çalıştığı kurumun yönetimi ile çalışanlarını derin üzüntüye boğdu. MD Park Tıp Merkezi'nden yapılan açıklamada, "Feyruz hocamızı zamansız kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Çok değerli bir doktorunuzdu. Acımız büyük. Kendisine Allah'tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz" denildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
18
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?