Doktor Enver Özçoban Koronavirüsten Vefat Etti!

Çıksorut Aile Sağlığı Merkezinde görevli ve sağlık camiasının sevilen doktorlarından Dr. Enver Özçoban vefat ettiği öğrenildi.

Sağlık 29.11.2020, 02:27 29.11.2020, 02:31 Güler Sağlam
Doktor Enver Özçoban Koronavirüsten Vefat Etti!

Gaziantep Çıksorut ASM ‘nin sevilen doktorlarından Enver Özçoban bugün tedavi gördüğü Koronadan hayatını kaybetti Dr.Enver Özçoban'ın bir hafta önce hastaneye başvurduğu kalp tanısı konduğu,bypass yapıldıktan sonra servise alındığı, serviste yapılan Corona testi pozitif çıkınca tekrar yoğun bakıma alındığı ve sonrasında vefat ettiği öğrenildi. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...

TIKLAYIN

TTB Merkez Konseyi yönetim kurulu Üyesi Dr Doğan Eroğulları “ Maalesef bir meslektaşımızı daha toprağa veriyoruz , çok üzgünüz. Dün Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr Hüseyin Süyür’ü bugün Dr Enver Özçoban’ı kaybettik.

Her geçen gün sağlıkçıların sayısı artıyor , daha önemli önlemler şart dedi. Maalesef salgın kontrolden çıktı , çok yakıcı yıkıcı seyrediyor, daha Hüseyin Süyür kardeşimizin acısını yaşamadan bugün Çok sevilen , iyi bir hekimi , bir abimizi kaybettik. Her geçen gün hastalığa yakalanan ve vefat eden sağlık çalışanlarının haberlerini alıyoruz. Salgın çok kötü yönetiliyor ve bunun bedelini sağlıkçılar ve aileleri ödemeye devam ediyor , Tükeniyoruz “ dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Ahmet dığrak 2 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun innalilahi ve inna ileyhi raciun
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?