PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Doktor Cihan Aslan Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu!

İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak sözleşmeli idareci olarak görev yapan Op. Dr. Cihan Aslan Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesine Başhekim olarak sözleşme imzaladı.

Sağlık 05.05.2022, 00:50 05.05.2022, 02:36 Cansu Polat
Doktor Cihan Aslan Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu!

Bir süredir Doktor Ferdi Ertaş’ın vekâlet ettiği Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr. Cihan Aslan atandı.

CİHAN ASLAN KİMDİR?

1971 doğumlu olan olan Cihan Aslan, 1996 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1997 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde asistanlığa başlayan Aslan, 2002’de uzman olarak görev yapmaya başladı. 2005 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alsancak Semt Polikliniği Sorumlu Hekimliği görevini yapan Cihan Aslan, aynı yılın 7. ayında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevine başladı. 24 Haziran’daki milletvekilliği seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili adayı olan Cihan Aslan, evli ve 2 çocuk babası. 20 yılı aşkın süredir İzmir’de görev yapan ve başarılı operasyonlara imza atan Aslan, İngilizce biliyor.

Yorumlar (2)
Serkan Çay 2 hafta önce
Türk sağlık sen ve sağlık sen olarak cumhur ittifakı Sendikalarıyız durmak yok yola devam
HAK YEMEYE DEVAM Yİİİİİ 1 hafta önce
HERHALDE KOLTUĞUN İYİ SENİN SLOGAN ATMA YERİ DEĞİL BURASI HAK ARAMA YERİ EFENDİ MAAŞIN İYİ VE KİMSE UMRUNDA DEĞİL SENİN EZAN BAYRAK DEVAM AMA BİLMİYORSUNKİ SENDEN DAHA MİLLİYETCİYİM DİNDARIN VE VATANSEVERİM HAK YEME YEDİRME AMA SENİN YEDİĞİN BELLİ
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?