Devlet Hastanesinde Skandal İddia: 14 Kuralına Uymayan Doktor Çalıştırılıyor!

Ordu Devlet Hastanesinde çalışan bir hekimin, yurt dışı tatilinden (Avrupa) döndükten sonra cerrahi branş olmasına rağmen Sağlık Bakanlığının talimatına rağmen aynı branşta başka doktorun da hastanede olmasına rağmen 14 kuralına uymadan üstelik başhekimin bilgisi dahilinde göreve başladığı iddia edildi.

Devlet Hastanesinde Skandal İddia: 14 Kuralına Uymayan Doktor Çalıştırılıyor!

saglikpersoneliHABER.NET'in GÜCÜ! Ordu Devlet Hastanesi yönetimi yayınımız üzerine saat 13:20 itibariyle habere konu olan doktora idari izin vererek, en başta yapması gerekeni geçte olsa yapmıştır..

TIKLAYIN

Yurt dışına tatile (Avrupa) giden doktor (cerrahi branş) sağlık bakanlığının talimatına rağmen aynı branşta başka doktorun hastanede olmasına rağmen 14 kuralına uymadan ve başhekimi bilgisi dahilinde göreve başladı.

Halen göreve devam eden doktor'un günlük 80 ila 100 arası hasta baktığı hatta ameliyat bile yaptığı, diğer servislerde ki konsultasyonlara giderek başka doktorların hastalarına baktığı iddia edildi.

Bu iddialar çok ciddi olduğundan, Ordu Sağlık Müdürlüğünün acilen konuyu araştırmak üzere göreve davet ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 18:55

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER