Devlet Hastanesi Başhekimi 14 Gün Karantinadan Sonra Üniversite Hastanesine Sevk Edildi!

Yapılan testleri pozitif çıkan ve evinde karantina altında tutulan Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran, tedavisinin daha yakından takip edilmesi için Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi.

Sağlık 24.08.2020, 12:01 24.08.2020, 12:12 Güler Sağlam
Devlet Hastanesi Başhekimi 14 Gün Karantinadan Sonra Üniversite Hastanesine Sevk Edildi!

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran’a yapılan testlerin pozitif çıktığı haberini daha önce paylaşmıştık. Başhekim Mehmet Duran sonucun pozitif çıkması ile hemen karantina altına alınmış, evinde 14 günlük karantina altında tutulmuş ve tedavisine başlanmıştı. Başhekim Mehmet Duran’ın durumunun iyi olduğu da gelen bilgiler arasındaydı.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran, tedavisinin daha iyi yapılabilmesi ve daha sıkı takip edilebilmesi için AFSÜ Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.

Tedavi sürecine AFSÜ Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi’nde devam edilecek olan Başhekim Mehmet Duran’ın durumunda bir kötüleşme olmadığı da gelen bilgiler arasında.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran, evinde tedavisine başlanmadan önce, kendisinde koronavirüs tespit edildiğinde yaptığı açıklamada, vatandaşlarımızın ciddi anlamda düşünmesi gereken sözler söylemişti. Mehmet Duran “Bizler sağlık çalışanları olarak tüm tedbirleri aldığımız halde bu hastalığa yakalanıyorsak, dışarıda ki vatandaşlarımız daha büyük bir tehdit içinde. Lütfen gerekli tüm tedbirleri alalım. Maske taktığınızda zorlandığınızı biliyorum. Ama unutmayın, maske taktığınızda, solunum cihazına takıldığınızda aldığınız nefesten çok daha kolay nefes alırsınız” demişti.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
35
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?