Covid'e Yakalanan Binali Yıldırım Ankara Şehir Hastanesinden Taburcu Edildi! (Güncellendi)

Son Başbakan ve Ak Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, rahatsızlık belirtileri üzerine kaldırılan Ankara Şehir Hastanesi’nden evinde dinlenmek üzere taburcu edildi.

Sağlık 03.09.2020, 16:39 03.09.2020, 17:00 Güler Sağlam
Covid'e Yakalanan Binali Yıldırım Ankara Şehir Hastanesinden Taburcu Edildi! (Güncellendi)

Binali Yıldırım'ın Ankara Şehir Hastanesinde yapılan tetkiklerinin ardından evde tedavi için az önce hastaneden taburcu edildiği öğrenildi.

Öte yandan Dr. Fahrettin Koca'da Binali Yıldırım'a hastaneden çıkışı esnasında eşlik etti. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Binali Yıldırım Bey ve kıymetli eşi Semiha Hanım’ın Ankara Şehir Hastanemizde yapılan tetkiklerinde COVID-19 testleri pozitif çıkmıştır. Şu an için durumları iyi ve kendilerini evde tedavileri için hastanemizden uğurladık. Gücümüz tedbir almaya ve sevdiklerimizi korumaya yeter." dedi.

NE OLMUŞTU?

TIKLAYIN

Türkiye Cumhuriyeti’nin son Başbakanı, eski Meclis Başkanı ve AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım koronavirüse yakalandı.

Yıldırım’ın hastalığının seyrinin çok şiddetli geçmediği, binaya yürüyerek giriş yaptığı ve hastanede normal odada tutulduğu öğrenildi.

Ayrıca haberin duyulmasının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da Yıldırım'ı ziyaret ettiği bilgisine ulaşıldı. Yıldırım'ın ailesinden başka bir isim ise şu anda hastanede korona virüs tedavisi görmüyor.

Binali Yıldırım: "Vücut kırgınlığı nedeniyle bu sabah Semiha Hanım ile birlikte Ankara Şehir Hastanesine başvurduk. Yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testimizin sonucu pozitif çıkmıştır."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
ANTALYA 9 ay önce
GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞİFA VERSİN..
24
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?