Covid-19'a yakalanan hemşire emeklilik dilekçesini veremedi

Yoğun bakım servisinde bir süredir tedavi gören Hemşire Medine Gündüz'ün hayatını kaybettiği öğrenildi.

Sağlık 20.05.2021, 13:40 21.05.2021, 15:40 Güler Sağlam
Covid-19'a yakalanan hemşire emeklilik dilekçesini veremedi

Balıkesir Devlet Hastanesi'nde görevli 48 yaşındaki hemşire Medine Gündüz, emeklilik dilekçesi vermeye hazırlanırken korona virüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Balıkesir Devlet Hastanesi'nde görevli 48 yaşındaki hemşire Medine Gündüz, emeklilik dilekçesi vermeye hazırlanırken korona virüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Covid-19 pandemisi Balıkesir'de bir sağlık çalışanını daha hayattan kopardı. Balıkesir Devlet Hastanesi Dahiliye Servisinde görev yapan ve meslekte yaklaşık 25 yıldır çalışan hemşire Medine Gündüz, yakalandığı Covid nedeniyle hayatını kaybetti. Gündüz'ün vefatının ardından hastane yönetimi sosyal medya hesaplarından bir taziye mesajı paylaştı. Mesajda, "Bir süredir yoğun bakımda yatarak tedavi gören hastanemiz personellerinden hemşire Medine Gündüz Covid-19 nedeniyle vefat etmiştir. Hastane idaresi olarak merhumeye Allah'tan rahmet diler, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederiz" denildi.

HABERİN GEÇMİŞİ

Bir süredir yoğun bakımda yatarak tedavi gören; Balıkesir Devlet Hastanesinde Hemşire olarak görev yapan Medine Gündüz'ün Koronadan vefat ettiği öğrenildi.

Gündüz'ün vefatı sonrasında Hastanesi taziye mesajı yayımladı.

- TAZİYE-

Bir süredir yoğun bakımda yatarak tedavi gören; Hastanemiz personellerinden Hemşire Medine Gündüz Koronadan vefat etmiştir. Hastahane idaresi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet diler yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederiz. Cenaze namazı için daha sonra duyuru yapılacaktır.

BAŞHEKİMLİK

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
sağ mem 4 ay önce
Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin.
19
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?