Ceylanpınar Devlet Hastanesi Hizmetine Devam Ediyor! (Düzeltme)

Ceylanpınar Devlet Hastanesinin Suriye’den atılan bombaların hastane bahçesine düşmesi ve zarar vermesi sonucu yeni kurulan sahra hastanesine taşındığına dair yerel basında çıkan haber yalanlandı.

Ceylanpınar Devlet Hastanesi Hizmetine Devam Ediyor! (Düzeltme)

Fırat'ın doğusunda Tel Abyad ve Resulayn'da başlayan Barış Pınarı Harekatı 7'nci gününde devam ederken, harekatın başlatıldığı Ceylanpınar İlçesinde de sıcak gelişmeler yaşanıyor.

TIKLAYIN

AJANS URFA muhabirlerinden Özlem ÇELİK'in özel haberine göre; Ceylanpınarın karşısında bulunan Resulayn'ın sanayi bölgesi olarak bilinen bölgesinde yoğunlaşan çatışmalar ilçeye havan mermisi ve mühimmat gelmeye devam ediyor.

Suriye topraklarından atılan havan mermilerinden biri de geçtiğimiz günlerde düştüğü Ceylanpınar Devlet Hastanesinin bahçesine düştü. Maddi hasarın yaşandığı olayda acil servis ve hastanenin bir bölümü zarar gördü. 

Kriz Masası, Sağlık İl Müdürlüğü ve Valilik koordineli bir şekilde sahra hastanesi kurulması için çalışmalarını tamamladı. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 23:58

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER