Çermik’e 50 Yataklı Modern Devlet Hastanesi Yapılıyor

Sağlık Bakanlığı tarafından Diyarbakır Çermik İlçesi’ne 50 yataklı devlet hastanesi yapılacak. 4 Mart tarihinde ihalesi yapılacak devlet hastanesinin modern bir görünüme sahip olacak.

Çermik’e 50 Yataklı Modern Devlet Hastanesi Yapılıyor

Diyarbakır Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Modern projesiyle 50 yataklı Çermik Devlet Hastanesi’nin yakında Çermiklilere hizmet edeceğinin müjdesini vererek, “Girişimlerimiz Sonucu İlçemize Kazandırmış Olduğumuz Modern Devlet Hastanesinin İhalesi Sağlık Bakanlığı Tarafından 4 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir. İlçemize Hayırlı Olsun” dedi.

TIKLAYIN

Başkan Karamehmetoğlu, emeği geçenlere de teşekkür ederek, şöyle dedi:

“Modern Hastanemizin İlçemize Kazandırılmasında Emekleri Büyük Olan Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ‘a, Sağlık Bakanımıza, Milletvekillerimize, Valimize, İl ve İlçe Başkanımıza, İlçe Kaymakamımıza ve Proje Aşamasından Bugüne Kadar Hastanemizin Her Aşaması ile İlgilenen Önceki Dönem Milletvekilimiz Galip Ensarioğlu ve Değerli Kardeşim Sağlık Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Aziz Alper Biten’e Teşekkür Ediyorum”

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER