PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Burası Türkiye: Aşı Sorumlusu Başhekim Yardımcısı Aşı Olmadı, Virüse Yakalandı!

Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve aynı zamanda Covid-19 aşı sorumlusu Op. Dr. Hüseyin Özer, aşı olmadığından virüsü yakalanarak tedavi altına alındı.

Sağlık 05.09.2021, 15:04 Güler Sağlam
Burası Türkiye: Aşı Sorumlusu Başhekim Yardımcısı Aşı Olmadı, Virüse Yakalandı!

Karabük'ün Safranbolu İlçe Devlet Hastanesinde görevli Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Hüseyin Özer, bir süre önce Korona virüse yakalandı.

Virüs belirtileri gösteren Dr. Özer, eşi ile birlikte Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Özer'in ayrıca, Covid-19 Aşı sorumlusu olduğu da öğrenildi.

Öte yandan, Safranbolu Devlet Hastanesinde geçtiğimiz Aralık ayında da virüsten dolayı görevli bir hemşire hayatını kaybetmişti.

Yorumlar (8)
Hemsire 12 ay önce
Doktor Bey'le Erzurum'da birlikte çalismistik.haberi okuyunca çok üzüldüm.imsAllah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.rabbim onu ailesine ve sevdiklerine bagislasin
hemşire 12 ay önce
ben hiç svmiyorum bizden haksız bir biçimde fazla alıyor ameliyatın çoğunu ben yapıyorum ama onlara onlara para gidiyor nasıl düzelir bu sistem
döner sermaye eşitlenmeli eşitlik ilkesini uygulamamız gerek
CovidAcil 12 ay önce
Her haltı da Aşı Olmamaya baglamayin!
hamit 12 ay önce
Söz konusu karabük ise, bu kentte,bu hastanede her şey normaldir.
Ahmet 12 ay önce
Aşı olduğu halde koronadan ölenleri niçin aşı olmasına rağmen koronadan öldü diye yazmıyorsunuz? Aşı olmayıp koronadan ölenleri hemen aşı olmadığı için koronadan öldü diye yazıyorsunuz...aşı olduğu halde koronadan ölünmesi sizce de tuhaf değil mi?
ABBAS 12 ay önce
Vay ülkem vay adam aşıya karşı o işin başına geçiyor o işten ne hayır bekliyorsunuz İslam dininde işi ehline verin buyruluyor bizimkilerin yaptığı her şey tersine oluyor vay ki ne vayyyyyyy
hemşire 12 ay önce
doktorlar olmuyorsa halk nasıl olacka
Memur06 12 ay önce
Doktorun suçu yok.onu oraya sorumlu yapanı bulmak lazim
27
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?