Bu Hastane'de 3 Günde 50 Sağlık Çalışanı Pozitif Çıktı!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, Kadirli Devlet Hastanesinde görev yapan 50 sağlık çalışanının Covid-19 testi pozitif çıktı.

Sağlık 22.11.2020, 21:03 22.11.2020, 21:06 Güler Sağlam
Bu Hastane'de 3 Günde 50 Sağlık Çalışanı Pozitif Çıktı!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, Kadirli Devlet Hastanesinde görev yapan 50 sağlık çalışanının Covid-19 testi pozitif çıktı.

TIKLAYIN

Edinilen bilgiye göre, Kadirli Devlet Hastanesinde son 3 günde yapılan testlerde aralarında doktor, hemşire, otomasyon, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlilerinin olduğu 50 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktı.

Koronavirüse yakalanan sağlık çalışanları karantinaya alınırken temaslı olduğu kişiler içinde filyasyon çalışması başlatıldı.

Hastane personeline test yapılmaya devam ediliyor. Koronaya yakalanan sağlık personeli sayısında artış olacağından endişe ediliyor.

Yorumlar (6)
Fahrettin ne ettin 6 gün önce
Personel esnek mesai yapıyormuydu? Dış kurumlardan destek personel veriliyormu? Dinlenememek vücudu hastalığa karşı dirençsiz yapmazmı?
...... 6 gün önce
oy vermeye devvam:)))))
Fahrettin Abi 6 gün önce
Bu hastane esnek mesai yapıyormu?
Mantık Tatile çıkmasın. 6 gün önce
Bakanlık 1 hafta burayı kapatıp komple dezenfekte ettirmeli. Allah korusun şehire bulaşır.
ömer 6 gün önce
Bu haber gerçekmi kardeşim. neden kapatılmıyor burası o zaman.mahallede bir kaç pozitif çıksa karantinaya alanlar burada sağır numası yapmayla suç işlemiş oluyor.
tolga 6 gün önce
Dün bir olayı izledim ve buna önlem alınması kanatindeyim 27 plakalı bir seyyar satıcı yorgan satıyordu ve sokakda megofonun sesini duyan bayanlar hepsi aracın etrafına toplandı ne fesafe ne maske ardından 46 plakalı geldi ve bulunan il bu plakalar değil
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?