Bu Hastane'de 3 Günde 50 Sağlık Çalışanı Pozitif Çıktı!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, Kadirli Devlet Hastanesinde görev yapan 50 sağlık çalışanının Covid-19 testi pozitif çıktı.

Sağlık 22.11.2020, 21:03 22.11.2020, 21:06 Güler Sağlam
Bu Hastane'de 3 Günde 50 Sağlık Çalışanı Pozitif Çıktı!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, Kadirli Devlet Hastanesinde görev yapan 50 sağlık çalışanının Covid-19 testi pozitif çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Kadirli Devlet Hastanesinde son 3 günde yapılan testlerde aralarında doktor, hemşire, otomasyon, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlilerinin olduğu 50 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktı.

Koronavirüse yakalanan sağlık çalışanları karantinaya alınırken temaslı olduğu kişiler içinde filyasyon çalışması başlatıldı.

Hastane personeline test yapılmaya devam ediliyor. Koronaya yakalanan sağlık personeli sayısında artış olacağından endişe ediliyor.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
Fahrettin ne ettin 9 ay önce
Personel esnek mesai yapıyormuydu? Dış kurumlardan destek personel veriliyormu? Dinlenememek vücudu hastalığa karşı dirençsiz yapmazmı?
...... 9 ay önce
oy vermeye devvam:)))))
Fahrettin Abi 9 ay önce
Bu hastane esnek mesai yapıyormu?
Mantık Tatile çıkmasın. 9 ay önce
Bakanlık 1 hafta burayı kapatıp komple dezenfekte ettirmeli. Allah korusun şehire bulaşır.
ömer 9 ay önce
Bu haber gerçekmi kardeşim. neden kapatılmıyor burası o zaman.mahallede bir kaç pozitif çıksa karantinaya alanlar burada sağır numası yapmayla suç işlemiş oluyor.
tolga 9 ay önce
Dün bir olayı izledim ve buna önlem alınması kanatindeyim 27 plakalı bir seyyar satıcı yorgan satıyordu ve sokakda megofonun sesini duyan bayanlar hepsi aracın etrafına toplandı ne fesafe ne maske ardından 46 plakalı geldi ve bulunan il bu plakalar değil
35
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?