Belediye Başkanı Her Pazar Poliklinik Hizmeti Veriyor!

31 Mart yerel seçimlerinde Mersin Tarsus Belediye Başkanı seçilen Dr. Haluk Bozdoğan, seçim döneminde meydanlarda halka verdiği sözü tutarak pazar günleri sabah 6 ile öğlen 12 saatleri arasında halkın sağlık sorunlarını dinleyerek, çözüm üretmeye çalışıyor.

Belediye Başkanı Her Pazar Poliklinik Hizmeti Veriyor!

Seçim sürecinde meydanlarda, pazar günleri halkın sağlık sorunlarını dinleyeceği sözünü veren Başkan Dr. Haluk Bozdoğan, bu sözünü her hafta yerine getiriyor. Her pazar günü sabah 6 ile öğlen 12 saatleri arasında vaktini halka ayıran Başkan Bozdoğan, vatandaşların sağlık durumlarıyla yakından ilgileniyor.

TIKLAYIN

Vatandaşlar, hastalıklarıyla ilgili yaşadıkları sıkıntıları dile getirirken, doktor Başkan Bozdoğan, onları dinleyerek, yardımcı oluyor.

Hekim olarak insanı ve insan sağlığını çok önemsediğini söyleyen Başkan Bozdoğan, "Acil ya da acil olmayan, sağlıkla ilgili her konuda halkımızın sağlık sorularını dinleyerek, yönlendirici bilgilendirme desteği sağlıyoruz. Sosyal belediyeciliğimizin temelinde insan odaklı hizmet anlayışı vardır. Üretken, eğiten, kültürlü ve sağlıklı bir toplum yaratma amacındayız" dedi.

Vatandaşlar, kendileriyle yakından ilgilenen Başkan Bozdoğan'a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 07:13

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER