Başhekim Zonguldak'ta Salgında Hızlı Düşüş Başladı Dedi!

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Hasan Tosun, vatandaşların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı ve Ramazan ayını kutlayarak Corona Virüs süreci hakkında bilgi verdi.

Sağlık 23.04.2020, 15:36 23.04.2020, 15:44
Başhekim Zonguldak'ta Salgında Hızlı Düşüş Başladı Dedi!

Bu süreçte Corona Virüs salgınında en büyük yükü çeken hastanenin başhekimi olduğunu ıfade eden Dr. Tosun "Zonguldak İlinin salgının azalma grafiğinin Türkiye ortalamasından daha hızlı olarak düşüşe geçtiği bilgisini Zonguldak halkının bilgisine cepheden biri olarak bildirmekten gurur duyarım" şeklinde müjde verdi.

TIKLAYIN

Tosun'un açıklaması şöyle:

Çok değerli Zonguldaklı hemşerilerim, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutladığımız bu anlamlı günde (maalesef şartlar gereği çocuklarımızın ve 65 yaş üstü insanlarımızın ev izolasyonunda olduğu pandemi sürecinde) Corona Salgınının sağlık ayağının ve de en fazla yükünü çeken Atatürk Devlet Hastanesinin Başhekimi olarak size güzel haberler ve gelişmelerden söz edeceğim.

Yorumlar (1)
Sağlık 7 ay önce
Ne diyecek emniyet başardı diyecek. Bu valiyi görevden almıyorlar, başhekim adamlık gösterip istifa edemiyor, karantinaya giden otobüsten torpilli kızı indiriyorlar kim indirtti kim görevden alındı açıklayamıyorlar. Nereye gidiyoruz...
16
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?